Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal, İstanbul, Genel Cerrahi

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal

Genel Cerrahi - İstanbul

Duodenal Ülser, Karaciğer Abseleri, Kaş Ekimi

Randevu Al 0 (850) 474 12 09

Doktorun Adresi

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar  Bağcılar, İstanbul
Medipol Mega Üniversite Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mustafa Celalettin Haksal Hakkında

Mustafa Celalettin Haksal Kimdir?

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Ana bilim Dalı'nda tamamlayıp Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal, İstanbul'da bulunan Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2006

Tecrübe: 13 yıl 8 ay

Yabancı Diller

 • İNGİLİZCE

Deneyimler

 • Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
  11 2014 - Şu Anda
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  07 2012 - 10 2014
 • İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  11 2006 - 07 2012

İlgilendiği Hastalıklar

 • Duodenal Ülser
 • Karaciğer Abseleri
 • Kaş Ekimi
 • Hepatobiliyer Cerrahi
 • Diyabet

Tedaviler

 • Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar
 • Herni cerrahisi
 • HİPEK
 • Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi
 • Karın içi sıcak kemoterapi (HİPEK)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 12 09

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..AN

Sayın hocam, gecenin 2 sinde annemin apandisit ameliyatı gerçekleştirdi. Çok şükür ki kendisi ile karşılaştık. Annemin kalp, şeker, astım ve tansiyon rahatsızlıkları da vardı. Kimse ameliyatına girmek istemedi. Bize her konuda desteğini esirgemeyen hocama sonsuz teşekkürler dilerim. iyi ki varsınız. 03-06-2020

ül..ice

Doktor Mustafa celalettin beyi bi tanıdık tavsiye etmişti bulunduğu hastaneye apandisit şikayeti üzerine gittik bi doktorda arayabileceğimiz güleryüz samimiyet nezaket sahibi güvenilir ve işinin ehli olması çok güzel ful +ful bir doktor daha ne olsun ?keşke her zaman böyle doktorlarla karşılasabilsek kendisine tekrar teşekkür ederiz?B.Delice 08-12-2019

ut..likçi

Kocaeli Derince eğitim ve araştırma hastanesinde iken 2014 yılında rektum kanseri tedavisi gördüm hastalığın teşhisini ameliyatımı, ameliyat sonrası tedavi sürecini kendisi yaptı şuan 6 ayda bir kontrollerimi oluyorum hamd olsun bir sıkıntım yok, gerçekten hastalarına yaklaşımı ilgi alakası olsun dört dörtlük bir insan eşim ve ben her adı geçtiğinde dua ediyoruz telefonumun arızasıdan dolayı numarasını kaybettim arayıp bir hal hatır sormak isterdim teşekkürler Mesut ÇELİKÇİ 07-03-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 12 09

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal Medipol Mega Üniversite Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Herni cerrahisi, HİPEK, Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi, Karın içi sıcak kemoterapi (HİPEK), Kasık Fıtığı (inguinal herni) tedavisi, Kist Hidatik( kedi-köpek kisti), Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları, Koleksistektomi, Kolesistektomi alanlarında hizmet veriyor ve Duodenal Ülser, Karaciğer Abseleri, Kaş Ekimi, Hepatobiliyer Cerrahi, Diyabet hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Mustafa Celalettin Haksal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.