Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
5.0

Beyin Kanamaları, Bel Fıtığı, Pediatrik Epilepsi Cerrahisi

5.0

“Dr. Mehmet Sabri Bey Hocamiza annem Arzu Tüfekcibaşı yaklaşık 3 ay önce beyin ameliyat oldu tanışmad...” Devamı

Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz

Op. Dr. Mehmet Sabri GÜRBÜZ, 2 Ocak 1983 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurum ve kuruluşta görev yapmış olan Op. Dr. Mehmet Sabri GÜRBÜZ, son olarak Emsey Hospital'da görev yapmış olup mesleki ve akademik çalışmalarına şu anda Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü'nde sürdürmeye devam etmektedir.

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
Eğitim Mah. Dr. Erkin Cad. 34722 Kadıköy/İstanbul Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Mikrodiskektomi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Epiduroskopi Devamı

İlgi Alanları

Beyin Kanamaları Bel Fıtığı Pediatrik Epilepsi Cerrahisi Bel Kayması Mikrovasküler Kırpma Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TT
Tah*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dr. Mehmet Sabri Bey Hocamiza annem Arzu Tüfekcibaşı yaklaşık 3 ay önce beyin ameliyat oldu tanışmadan önce o kadar zor durumdaydik ki bütün hastaneleri dolaşmıştık nerdeyse kimse güven vermemişti hepsi sözleşmiş gibi zor ameliyat zor ameliyat deyip sanki başından savmaya çalışıyorlardı. Babamin araştırmaları sonucu Medeniyet Universitesi Goztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde Dr Mehmet Sabri Gürbüz beyle tanıştık o kadar güven verdilerki anlatamam beyin tümörü ameliyatını yaptılar. çok şükür çok iyi. Hocama Allah uzun ömürler versin böyle görevini titizlikle güvenle başarıyla yapan hekimlerimize bu ülkenin her zaman ihtiyacı var Allah başımızdan eksik etmesin başarıları hep daim olsun...

Sim*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Babamın geçirdiği ani anevrizma yırtılması sonrasında hayata tutunmasını sağlayan, geçirdiği çok zor ameliyat sonrasında, herkes umutsuzca konuşurken, ona inanan ve bizim de umudumuzu da canlı tutan ve sonunda haklı çıkan doktorumuz Sabri Bey'e teşekkür ederiz. Geçirdiğimiz karanlık zamanlarda bize ışık oldunuz. Babam şimdi çok daha iyi durumda ve gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor.

Ayş*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eşim Nedim Çelen'in iki Beyin Tümörü ameliyatını dokuz gün arayla büyük başarıyla gerçekleştiren Kıymetli Doktorumuz Sayın Mehmet Sabri Gürbüz Hocamıza ve Ekibine müteşekkiriz. Sayın Mehmet Sabri Hocamız beyin cerrahisi alanında gerek teşhis gerekse tedavi olsun çok donanımlı, ilgili, ciddi ve başarılı bir hekim ve cerrah. Mehmet Sabri Gürbüz Hocamıza ailece çok teşekkür ederiz, Saygılarımızla.

GY
Gül*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sabri Bey çok değerli bir doktor. Geçen sene bel fıtığı ameliyatı oldum. Operasyondan 4 saat sonra ayağa kalktım. Şimdi de kendimi aşırı zorlamadığım sürece herhangi bir ağrım olmuyor. Hem operasyon öncesi hemde operasyon sonrasında olan ilgisine çok teşekkür ederim. Bel fıtığı çok kötü bir hastalık. Ancak Sabri Bey alanında en iyilerden birtanesi. Kesinlikle işini para için değil gönülden yapan bir insan. Böyle doktorlar daha çok artar umarım. Başarılarının devamını dilerim.

nb
Naz*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Bir doktor İşini doktor olarak yapmadan önceki vazifesi insan olmaktır başta. Bunu en iyi şekilde gerçekleştiren doktorlardan biri olduğunuz ve sizinle tanıştığım için çok mutluyum. Kişiliğinizin yanı sıra mesleğinizdeki kusursuz başarıdan dolayı bize sunduğunuz hizmetten dolayı minnettarız.. Allah sizin gibilerini başımızdan eksik etmesin, sizlere sağlıklı ömürler nasip etsin.

ZA
Zuh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Bence çok duyarlı bir doktor ilgi ve alakamızdan dolayı teşekkürler hocam soruma dönüş yaparak beni onure edip aydınlattı Sağolun

KA
Kür*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Teşekkürler

fa
Fat*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Doktorluk sadece okumakla olmaz,insanin severek yurekten yapmasi gereken bir meslek. Sabri bey mesleki bilgisine sevgisini de katarak hizmet veriyor.Allah kimseye hastalık vermesin hastaligi olanı ise boyle Doktor la karsılaştırsın.

SD
Sem*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Bilgisinin yanında anlayışlı ve güleryüzlü bir doktor Mehmet Sabri GÜRBÜZ. İyi ki varsınız.

Rey*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Anlayışlı, sakin ,güler yüzlü ,empati kurabilen ,düşünceli,hastasıyla fazlası ile ilgilenebilen ...derdinizi anlayabilen tek doktor DR.M SABRİ GÜRBÜZ

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Mehmet Sabri Gürbüz Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Beyin Kanamaları, Bel Fıtığı, Pediatrik Epilepsi Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube