Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Tümör cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Artroplasti

Randevu Al0 (850) 811 81 50

Doktorun Adresi (2)

Cerrahpaşa mah Kocamustafapaşa cad No:34/E  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Bahçelievler mahallesi E-5 yanyol Metroport Busidence, D:K:5 D:50  Bahçelievler, İstanbul
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hüseyin BOTANLIOĞLU Hakkında

Hüseyin BOTANLIOĞLU Kimdir?

18.5.1974 te Diyarbakır`da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul-Oruçgazi İlköğretim Okulu`nda, Lise eğitimini ise İstanbul-Kabataş Erkek Lisesi`nde tamamlamıştır. 31.7.1997’de İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olup Tıp Doktoru ünvanını almıştır. 12.1.2004’de  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı`ndan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak mezun olmuştur. 2004-2005 yılları arasında askerlik hizmetini Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında yapmıştır. 2005-2009 yıllarında özel sağlık sektöründe Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalışmıştır. 2009-2013 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı`nda uzman doktor olarak görev yapıp 11.10.2013 tarihinde Doçent ünvanı almıştır. Halen İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı`nda Doçent kadrosunda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir erkek çocuğu vardır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Mesleki, uluslarası Science Citation Index Expanded kapsamlı ve yurt içi dergilerde makaleleri ve bilimsel araştırmaları, dergi ve kitap bölüm yazarlığı mevcuttur. Üyelikler: TOTDER (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği)-2015-2017-2019-Genel Sekreter-Yönetim Kurulu Üyesi- Türk Omurga Derneği Kalça Diz Artroplasti Derneği Çocuk Ortopedisi Derneği-Kurucu Üye TOTBİD (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği) TOTEK ( Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi) Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği İstanbul Tabip Odası Kabataş Erkek Lisesi Mezunları Derneği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabillim Dalı Mezunları Derneği

Diploma aldığı kurum

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 2004

Tecrübe: 15 yıl 10 ay

Yayınlar

 • A1. Aydingoz O, Bilsel N, Botanlioglu H, Bozdağ E, Sunbuloglu E, Kesmezacar H. Effect of decortication on laminar strength during sublaminar wiring: an experimental study. J Spinal Disord Tech 2004 Dec;17(6):498-504.
 • A2. Komurcu M, Botanlioglu H, Erdem H, Albay A. Delayed and misdiagnosis of the a wrist tuberculosis. Int J Infect Dis. 2006 Jul;10(4):337.
 • A3. Ogüt T, Gokçe A, Kesmezacar H, Durak H, Botanlioglu H, Erginer R. Isolated tuberculous tenosynovitis of the Achilles tendon: a report of two cases. Acta Orthop Traumatol Turc. 2007 Aug-Oct;41(4):314-20.
 • A4. Majlesi J, Mataracı Çevik D, Mengi N, Kanberoğlu K, Kaya M, Bingöl H, Alimgil L, Ünalan H, Botanlıoğlu H. Şiddetli Bel ve Kalça Ağrısı ile Başlayan ve İstemsiz Hareketlerin Eklendiği Wilson Hastalığı: Olgu Sunumu Turk J Phys Med Rehab 2010;56:141-4.
 • A5. Unlu MC, Kesmezacar H, Kantarci F, Unlu B, Botanlioglu H. Intraoperative estimation of femoral anteversion in cementless total hip arthroplasty using the lesser trochanter. Arch Orthop Trauma Surg. 2011 Sep;131(9):1317-23. Epub 2011 Feb 27.

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Fransızca

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı
  01 2010 - Şu Anda
 • Özel Medicana Internatıonal İstanbul Hastanesi
  05 2008 - 10 2009
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı
  10 2004 - 10 2005

İlgilendiği Hastalıklar

 • Tümör cerrahisi
 • Omurga Cerrahisi
 • Artroplasti
 • Ur (tümör)
 • Omurga Kırığı

Tedaviler

 • Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet
 • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
 • Omuz ameliyatı
 • Menisküs alımı
 • Kalça protezi ameliyatları

Fotoğraflar

Hobiler

 • Satranç
 • Gezi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 81 50

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ip..ftçi

Tek kelimeyle Allah binlerce kez razı olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Elim kesilecekti ameliyat ile düzeldi. 29-06-2019

gi..fak

Sol bacagimdaki kitle icin ameliyat oldum 1 ekim2018 de ve cok memnun kaldim 1 gunde yurudum cok cok tesekkur ediyorum ekibiyle harikalar yaratiyor basarilarini kutluyorum 06-10-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 81 50

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Omuz ameliyatı, Menisküs alımı, Kalça protezi ameliyatları, Menisektomi, Lomber spinal füzyon, Lomber füzyon, Laparoskopik fıtık tedavisi, Laminotomi alanlarında hizmet veriyor ve Tümör cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Artroplasti, Ur (tümör), Omurga Kırığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 13 Ağu
Cum 14 Ağu
Cmt 15 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.