Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Tümör cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Artroplasti

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Cerrahpaşa mah Kocamustafapaşa cad No:34/E  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bahçelievler mahallesi E-5 yanyol Metroport Busidence, D:K:5 D:50  Bahçelievler, İstanbul
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hüseyin BOTANLIOĞLU Hakkında

Hüseyin BOTANLIOĞLU Kimdir?

18.5.1974 te Diyarbakır`da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul-Oruçgazi İlköğretim Okulu`nda, Lise eğitimini ise İstanbul-Kabataş Erkek Lisesi`nde tamamlamıştır. 31.7.1997’de İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olup Tıp Doktoru ünvanını almıştır. 12.1.2004’de  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı`ndan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak mezun olmuştur. 2004-2005 yılları arasında askerlik hizmetini Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında yapmıştır. 2005-2009 yıllarında özel sağlık sektöründe Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalışmıştır. 2009-2013 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı`nda uzman doktor olarak görev yapıp 11.10.2013 tarihinde Doçent ünvanı almıştır. Halen İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı`nda Doçent kadrosunda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir erkek çocuğu vardır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Mesleki, uluslarası Science Citation Index Expanded kapsamlı ve yurt içi dergilerde makaleleri ve bilimsel araştırmaları, dergi ve kitap bölüm yazarlığı mevcuttur. Üyelikler: TOTDER (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği)-2015-2017-2019-Genel Sekreter-Yönetim Kurulu Üyesi- Türk Omurga Derneği Kalça Diz Artroplasti Derneği Çocuk Ortopedisi Derneği-Kurucu Üye TOTBİD (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği) TOTEK ( Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi) Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği İstanbul Tabip Odası Kabataş Erkek Lisesi Mezunları Derneği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabillim Dalı Mezunları Derneği

Diploma aldığı kurum
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 2004

Tecrübe: 16 yıl 9 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Fransızca
Deneyimler
 • İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı
  01 2010 - Şu Anda
 • Özel Medicana Internatıonal İstanbul Hastanesi
  05 2008 - 10 2009
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı
  10 2004 - 10 2005
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tümör cerrahisi
 • Omurga Cerrahisi
 • Artroplasti
 • Ur (tümör)
 • Omurga Kırığı
Tedaviler
 • Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet
 • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
 • Omuz ameliyatı
 • Menisküs alımı
 • Kalça protezi ameliyatları
Fotoğraflar
Hobiler
 • Satranç
 • Gezi

Hüseyin BOTANLIOĞLU Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

na..abulut
Zamanlama
İlgi
Ortam

7 hafta önce ön çapraz bağ ve menüsküs ameliyatı oldum ekibine ve kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim 11-06-2021

ra..ıkaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben skolyoz ameliyatı oldum.Benim ameliyatıma bizzat kendisi girdi. Ve çok fazla ağrımda olmadı.Tüm hastalara bu doktoru öneriyorum.Kendiside ne zaman gitsem ilgilendi. Halada ilgileniyor tedavim devam ediyor. Çok memnunuz hocamızdan. Doç.Dr Hüseyin Botanlıoğlu`nun ellerine sağlık.Çok teşekkür ediyorum... 26-04-2021

ip..ftçi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek kelimeyle Allah binlerce kez razı olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Elim kesilecekti ameliyat ile düzeldi. 29-06-2019

gi..fak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sol bacagimdaki kitle icin ameliyat oldum 1 ekim2018 de ve cok memnun kaldim 1 gunde yurudum cok cok tesekkur ediyorum ekibiyle harikalar yaratiyor basarilarini kutluyorum 06-10-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. H BOTANLIOĞLU ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. H BOTANLIOĞLU şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Omuz ameliyatı, Menisküs alımı, Kalça protezi ameliyatları, Menisektomi, Lomber spinal füzyon, Lomber füzyon, Laparoskopik fıtık tedavisi, Laminotomi alanlarında hizmet veriyor ve Tümör cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Artroplasti, Ur (tümör), Omurga Kırığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. H BOTANLIOĞLU ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Hüseyin BOTANLIOĞLU hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. H BOTANLIOĞLU hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.