Doç. Dr. Haluk Çelik

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul -

Omuz Cerrahisi, Diz kıkırdak cerrahisi, Ayak bileği kıkırdak cerrahisi

Randevu Al 0 (850) 474 60 36 Soru Sor

Doktorun Adresi

Hisar Intercontinental Hospital, 34768  İstanbul
Hisar Intercontinental Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Haluk Çelik Hakkında

Haluk Çelik Kimdir?

Doç. Dr. Haluk Çelik lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Uzmanlık eğitimini 2009- 2014 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde tamamlamıştır.

2014 yılında Texas Orthopedic Hospital, Houston, ABD’de dünyaca ünlü omuz cerrahı Gary Gartsman ile çalışmıştır. Mecburi hizmet sonrası 2017 yılında tekrar ABD’ye dönen Doç. Dr. Haluk Çelik, San Diego Scripps Clinic’te Spor Cerrahisi yandal eğitimini tamamlamış ve bu süreçte tıp literatürüne katkısı olan birçok bilimsel çalışmada yer almıştır. 2016-2020 yılları arasında A-Milli Kadın Basketbol Takım doktorluğu yapmıştır.

2018-2021 yılları arasında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmış olup 2020 yılında Doçent unvanı almıştır.

Genel ortopedi ve kırık cerrahisi dışında; diz ekleminde bağ, kıkırdak ve menisküs cerrahisi, omuz ekleminde tendon yırtıkları ve tekrarlayan çıkık cerrahisi ile diz, kalça ve omuz protez cerrahisi alanlarında ileri derece tecrübeye sahiptir. Ayrıca spor yaralanmalarının tedavisi ve rejeneratif tedaviler ilgi alanları arasındadır.

Türkiye Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği ile Türkiye Omuz ve Dirsek Cerrahisi derneklerinin aktif üyesi olan Doç.Dr.Haluk Çelik bir çok bilimsel kongrede konuşmacı ve kurslarda eğitici olarak yer almaktadır. Avrupa Spor Yaralanmaları, Diz Cerrahisi ve Artroskopi Derneği’nin (ESSKA) eğitim platformu olan ESSKA Academy’de editor yardımcılığı görevini devam ettirerek alanında ülkemizi yurtdışında temsil eden akademisyenler arasındadır. Ortopedi ve Travmatoloji alanında yeterlilik belgesi sahibi olup Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi üyesidir.

Doç. Dr. Haluk Çelik mesleki çalışmalarına Hisar Intercontinental Hastanesi'nde devam etmektedir.

Instagram: @drhalukcelik

Diploma aldığı kurum
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Omuz Cerrahisi
 • Diz kıkırdak cerrahisi
 • Ayak bileği kıkırdak cerrahisi
 • Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları
 • Diz Ortopedisi
Tedaviler
 • Omuz ameliyatı
 • Diz problemleri
 • Eklem enjeksiyonu
 • Halluks valgus onarımı
 • Hücresel tedaviler
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 60 36

Haluk Çelik Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 16-11-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 15-11-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Haluk Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Haluk Çelik ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Haluk Çelik ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 60 36

Doç. Dr. Haluk Çelik için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Haluk Çelik için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Haluk Çelik için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Haluk Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Haluk Çelik Hisar Intercontinental Hospital Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Haluk Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Haluk Çelik Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Omuz ameliyatı, Diz problemleri, Eklem enjeksiyonu, Halluks valgus onarımı, Hücresel tedaviler, Kalça Artroskopi ve Artroplasti, Kalça Artroskopisi, Kıkırdak Nakli, Kıkırdak ve Kök Hücre Tedavisi, Kırık Cerrahisi - Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Omuz Cerrahisi, Diz kıkırdak cerrahisi, Ayak bileği kıkırdak cerrahisi, Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları, Diz Ortopedisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Haluk Çelik için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Haluk Çelik muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Haluk Çelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Haluk Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Haluk Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.