Doç. Dr. Gülfizar Varma

Psikiyatri - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülfizar Varma Hakkında

Gülfizar Varma Kimdir?

Doç. Dr. Gülfizar Varma, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülfizar Varma, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Bilinmiyor (Diploma: 02.05.2005)

Gülfizar Varma Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Gülfizar Varma tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gülfizar Varma kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. G Varma ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Gülfizar Varma için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. G Varma şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülfizar Varma ile anlaşmalı?
Gülfizar Varma kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Gülfizar Varma nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Gülfizar Varma Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Gülfizar Varma hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Gülfizar Varma Psikiyatri, uzmanıdır.

Doç. Dr. Gülfizar Varma için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Gülfizar Varma muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Gülfizar Varma hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. G Varma ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Gülfizar Varma hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. G Varma hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.