Doç. Dr. Fatih Koç

Kardiyoloji - Antalya

Anjio, Stent, Koroner Arter Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 474 61 88 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Hastanemizde Covid-19 Kapsamında Alınan Önlemler;

- Ateş ölçümü yapılmaktadır,

- Acil durumlar dışında randevu zorunludur,

- Maske kullanımı zorunludur,

- Hastanemiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir,

- En fazla 1 refaketçi kabul edilmektedir.

Doktorun Adresi

Şirinyalı, 1487. Sk. No:4, 07160  Muratpaşa, Antalya
Özel Antalya Yaşam Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Fatih Koç Hakkında

Fatih Koç Kimdir?

Doç. Dr.Fatih Koç, 1978 Sivas doğumlu olup, 2001 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru olmuştur. İhtisas sonrası, perkütan ASD kapatılması ve transözofajiyal EKO alanında ihtisas sonrası eğitim almıştır. 2009 yılında yardımcı doçent olarak atanmış, 2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri Cleveland Clinic’te ileri invaziv kardiyoloji eğitimi için bulunmuştur. 2012 yılında Kardiyoloji Doçenti unvanını almış olup, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2014-2017 yılları arasında Kardiyoloji Doçenti olarak görev almıştır.

2017 Ocak ayından beri Antalya Yaşam Hastanesinde Kardiyoloji Doçenti olarak çalışmaktadır. Yaşam Hastanesi'nde poliklinik hasta kabulü yanı sıra; koroner (kalp damarı) ve periferik (kol, bacak, böbrek, bağırsak ve şah damarı) anjiografi/balon/stent, el bileğinden anjio/balon/stent, yapısal kalp hastalıklarının perkütan (kapalı yöntemle kalp deliği) tedavisi, Aort hastalıklarının perkütan tedavisi (EVAR/TEVAR), kalp pili uygulamaları, transtorasik ve transözofajiyal ekokardiyografi uygulamalarını yapmaktadır. Türk Kardiyoloji Derneği, Avrupa Kardiyoloji Derneği ve Antalya Tabip Odası üyesi olup alanında saygın yurt içi ve yurt dışı dergilerde 100’ün üzerinde yayınlanmış bilimsel makalesi bulunmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2006

Tecrübe: 15 yıl 8 ay

Deneyimler
 • Özel Antalya Yaşam Hastanesi
  01 2017 - Şu Anda
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
  01 2014 - Şu Anda
 • Özel Medicalpark Tokat Hastanesi
  05 2013 - 01 2014
 • Özel Medicalpark Tokat Hastanesi
  02 2013 - 05 2013
 • Özel Medicalpark Tokat Hastanesi
  11 2012 - 02 2013
İlgilendiği Hastalıklar
 • Anjio
 • Stent
 • Koroner Arter Hastalıkları
 • Periferik Arter Hastalıkları
 • Kalp Çarpıntısı
Tedaviler
 • Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon
 • Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı
 • Koroner anjiyoplasti
 • Nükleer stres testi
 • Homogreft kapak
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 61 88

Fatih Koç Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yüreğine bileğine efendiliğine saygınlığına kendinden emin tavrına inancına hayran bırakan değerli Fatih Hocam ... iyiki varsınız.. Annem önce Allah 'ın sonra sizin çabalarınız ve gayretinizle hayatta ..Teşekkür ederim.. 29-08-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 27-05-2021

uk..t
Zamanlama
İlgi
Ortam

Detaylı açıklamaları, ilgi ve alakası ile güven veren yaklaşımı alanında yetkin olan hocam teşekkür ederim İyi ki varsınız 30-03-2020

l..din
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun yıllık kalp kontrolünü bir kaç yıldır Fatih beyde yaptırıyoruz insana Güven veren ve detaylı açıklaması oğluma gençlerin dikkat etmesi gereken konuları detaylı anlatması hastasını karşılarken ve uğurlarken samimiyeti gerçekten huzur veriyor tanıdığımız ve doktorumuz olduğu için çok memnunuz iyi ki doktorumuz oldu.Teşekkürler Fatih bey. 07-01-2020

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Fatih Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Fatih Koç ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Fatih Koç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 61 88

Doç. Dr. Fatih Koç için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Fatih Koç için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Fatih Koç için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Fatih Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Fatih Koç Özel Antalya Yaşam Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Fatih Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Fatih Koç Kardiyoloji, uzmanıdır. Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Koroner anjiyoplasti, Nükleer stres testi, Homogreft kapak, Perikardiyosentez, Kardiyak anjiyografi, Pacemarker implantasyonu, Mekanik protez kapak, Lipid paneli(trigliserit testi(tg)) alanlarında hizmet veriyor ve Anjio, Stent, Koroner Arter Hastalıkları, Periferik Arter Hastalıkları, Kalp Çarpıntısı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Fatih Koç için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Fatih Koç muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Fatih Koç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Fatih Koç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Fatih Koç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.