Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl, Ankara, Psikiyatri

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl

Psikiyatri - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Adres

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara, Turkey  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..eci

Eşimin rahatsızlığı nedeni ile kendisine gittik .Hastaya ilgisi,insancıl yaklaşımı, anlayabildiğimiz kadarı ile alan bilgisi çok iyi. Kendisine büyük sıkıntılarla gitti.Belli süreç sonrası eşim kendisini çok iyi hissediyor.. Kendisinden şükran ve minnet duyguları ile anıyoruz.bu alanda sorunu olanlara kesinlikle doktor hanımı tavsiye ediyoruz. 15-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. E Özel Kızıl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. E Özel Kızıl şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erguvan Tuğba Özel Kızıl ile anlaşmalı?

Erguvan Tuğba Özel Kızıl kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl Psikiyatri, uzmanıdır.

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. E Özel Kızıl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Erguvan Tuğba Özel Kızıl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. E Özel Kızıl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.