Doç. Dr. Emrah Yürük

Üroloji - İstanbul

Prostat İltihabı, İdrar Tıkanması (Akut Üriner Retansiyon), İdrar Torbası İltihabı

Doç. Dr. Emrah Yürük

Doç. Dr. Emrah Yürük, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise, İstanbul Hasekı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Üroloji uzmanı olmuştur. 

Babaeski Devlet Hastanesi, Kırklareli / Üroloji Uzmanı, KSS Eğitim & Araştırma Hastanesi, İstanbul  / Üroloji Uzmanı                Bağcılar Eğitim & Araştırma Hastanesi, İstanbul / Üroloji Uzmanı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bağcılar Hastanesi, İstanbul / Üroloji Doçenti, Bağcılar Eğitim & Araştırma Hastanesi, İstanbul / Klinik İdari Sorumlusu olarak görev almiş olan Doç. Dr. Emrah Yürük mesleki çalişmalarına şu an BHTCLINIC İstanbul Tema Hastanesi'nde devam etmektedir.

Propecia Kullanımı

Hocam merhaba ben saç dökülmesi için propecia kullanmak istiyorum haftada 3 adet alacağım.Doktor kontrolünde almak istiyorum bu ilaçla da prostat hastalığı ile ilgili sorular aldığınız için deneyiminizin olduğunu düşünüyorum.Hocam yanlış anlamayın kafaya koydum kullanacağım ama doktor kontrolü istiyorum randevu alsam bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Doç. Dr. Emrah Yürük

Doç. Dr. Emrah Yürük tarafından cevaplandı

Ahmet Bey Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun. Kliniğimize başvurursanız yardımcı olmaya çalışırız.... Cevabı görmek için tıkla.

17 Temmuz 2020 tarihinde cevaplandı.

iki defadan fazla erekte olamıyorum

Merhaba benim sorum ilişkide 2 defa boşalma olduktan sonra 3 üncü kez erekte olamıyorum ereksiyonu koruyamıyorum sürekli böyle oluyor ve cinsel yaşamımı çok etkiliyor partnerim bunu hiçbir şekilde problem etmiyor ancak ben bu durumdan rahatsızlık duyuyorum sizin görüşünüz nedir acaba üçüncü birleşmemizin sonlarına doğru penisimin sertliğini kaybediyorum ve tekrar erekte olamıyorum görüşlerinizi bekliyor olacağım şimdiden teşekkür ederim

Doç. Dr. Emrah Yürük

Doç. Dr. Emrah Yürük tarafından cevaplandı

Hüseyin Bey Merhabalar, Erektil disfonksiyon penis'te ilişkiye girmeye yetecek sertliğin sağlanamam... Cevabı görmek için tıkla.

17 Temmuz 2020 tarihinde cevaplandı.

Hormon dusuklugu

Hocam vücut geliştirme içi dışarıdan hormon aldım FSH ve LH değerleri çok düşük çıktı ereksiyon sorunu var bu konuda ne yapılabilir

Doç. Dr. Emrah Yürük

Doç. Dr. Emrah Yürük tarafından cevaplandı

Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun. Dışarıdan hormon tedavisi alan bireylerde FSH ve LH düzeylerinin ... Cevabı görmek için tıkla.

7 Mayıs 2020 tarihinde cevaplandı.

BHTCLINIC İstanbul Tema Hastanesi
Atakent, 4. Cd. No:36, 34307 Küçükçekmece/İstanbul
Tedaviler
Laparoskopik nefrektomi Tur Prostat Ameliyatı TESE Sistoskopi Robotik Cerrahi Radikal prostatektomi Prp tedavisi Perkütan nefrolitotomi Penis protezi Mikro Tese Micro cerrahi varikosel Mesane kanser ameliyatı Lazerle prostat cerrahisi Laparoskopik prostatektomi Kapalı-açık prostat ameliyatı Devamı

İlgi Alanları

Prostat İltihabı İdrar Tıkanması (Akut Üriner Retansiyon) İdrar Torbası İltihabı İdrar Yolu Taşı İdrar Yolu Tıkanıklığı İdrarda Kan Görülmesi (Hematüri) İnfertilite Kanlı İdrar (Hematüri) Kısırlık (Erkek Kısırlığı) Kronik Prostatit Peygamber Sünneti İdrar Sıkışması (Acil İdrar Yapma İsteği) Sünnet Taş Cerrahisi Taş Hastalığı
Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Emrah Yürük ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Emrah Yürük için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Emrah Yürük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Emrah Yürük BHTCLINIC İstanbul Tema Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Emrah Yürük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Emrah Yürük Üroloji uzmanıdır. Prostat İltihabı, İdrar Tıkanması (Akut Üriner Retansiyon), İdrar Torbası İltihabı alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik nefrektomi, Tur Prostat Ameliyatı, TESE hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube