Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk

Diş Hekimi, Diş Protez Uzmanı - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

T.C. Erciyes Üniversitesi, Köşk, 38039 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Zortuk Hakkında

Mustafa Zortuk Kimdir?

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk, Diş Hekimi ve Diş Protez Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Diş Protez Uzmanı Mustafa Zortuk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dicle Üni.sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 27.02.2013)

Mustafa Zortuk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Dt. M Zortuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Dt. M Zortuk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Zortuk ile anlaşmalı?
Mustafa Zortuk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk Diş Hekimi, ,Diş Protez Uzmanı uzmanıdır.

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Dt. M Zortuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Dt. Mustafa Zortuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Dt. M Zortuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.