Doç. Dr. Derya Eroğlu, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. Derya Eroğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Spiral, Çikolota Kisti, Adet Düzensizlikleri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Dikilitaş, Hakkı Yeten Caddesi,Yeşilçimen Sok. No:23  Şişli, İstanbul
Acıbadem Fulya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Derya Eroğlu Hakkında

Derya Eroğlu Kimdir?

Doç. Dr. Derya Eroğlu, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Derya Eroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)
İlgilendiği Hastalıklar
 • Spiral
 • Çikolota Kisti
 • Adet Düzensizlikleri
 • Düşük (abortus)
 • Hipnoterapi
Tedaviler
 • Ofis histeroskopi
 • Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh)
 • Genital kanser
 • Hormonal terapi
 • Radikal histerektomi

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ge..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ailemizin Kahramanı Derya Hanım... Benim hamileliğim en başından itibaren çok zorlu geçti. Hamileliğimin 1. ayından itibaren hiperemezis gravidarum yaşadım. 52 kilo ile başlayan hamileliğimde 44 kiloya düştüm ve 2 ay boyunca belirli aralıklarda hastanede yattım. Bu süreçte bebeğimi kaybetmekten çok korktum ve psikolojik olarak çöküntü yaşadım. Hamileliğimin sonuna kadarda bu bulantı ve kusmaları yaşadım. Bu süreçte Derya Hanım bana o kadar yardımcı oldu ki... Her defasında güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla kendime olan özgüveni yerine getirdi ve bebeğimin gelişmesini adım adım takip etti. İşinde çok profesyonel, sonradan ortaya çıkabilecek sorunları önceden farkedip gerekli önlemleri almamızı sağladı. Vajinal doğum istediğimde ise sonuna kadar arkamda oldu; hatta korkup vazgeçmek üzereyken bile vajinal doğumu başaracağıma beni inandırdı ve destekledi. Doğum zamanı geldiğinde Derya Hanım resmen kanatsız bir meleğe dönüştü. Sezeryana girmek üzereyken bile vazgeçmedi ve vajinal doğum olması için elinden geleni yaptı. Eminim ki başka bir doktor olsaydı beni çoktan sezeryana almışlardı. Doğum sırasında kendisi resmen bir yıldıza dönüştü. O kadar çok enerji verdi ki bana aramızda resmen bir bağ oluştu. Bir doktor olarak gereğinden fazla desteğini gördük. Bu zorlu ve mucizevi süreçte Derya Hanım olmasaydı başaracağıma asla inanmazdım. Ben ve eşim hatta bütün ailem kendisine müteşekkiriz. İyi ki var ve iyi ki kendisini tanıdık. 12-06-2019

çin..�oğlu

İkiz gebeliğim riskli gebelik kategorisinde başlamıştı. Perinolotoji(riskli gebelik) konusunda yaptığım araştırmalar sonucundaki referanslar ile gebeliğimin 2. ayında tüm kapılar Doç Dr. Derya Eroğlu'na çıkmıştı. Acıbadem Fulya hastanesinde gebeliğim sırasında başlayan tanışıklığımız zaman için özel bir bağa dönüştü. Düşük, fetal redüksiyon, erken doğum tehdidi, gebelik diyabeti gibi birçok engeli Derya Hanım'ın sakin ama her zaman temkinli, yakın bir arkadaşı ile ilgilenircesine sıcak ve her zaman insanı ön planda tutan tavrı, her telefon, mail, sms'e süper hızlı dönüşü, her ihtimali düşünerek aldığı doğru kararları ile aştık. 24. haftada erken doğum riski varken 36. haftada planlı sezeryan doğum ile ikiz bebeklerimize sağlıkla kavuştuk, yoğun bakımda kalmalarına dahi gerek kalmadı. Doğumun üzerinden 20 gün geçti, bazen 15 günde bir, bazen 2-3 günde bir gittiğimiz kontroller sonrasında ailemizden biri gibi oldu Derya Hanım. Doğum zamanında anladık ki bu durum sadece bize özel değil, gerek klinik katındaki tüm personel, gerek Acıbadem Ünv.deki öğrencileri, gerekse de doğum katında hemşiresinden ameliyat ekibine tüm ekibi bir orkestra gibi yöneten, hepsinin sevgisini ve saygısını kazanmış bir insan. Bu da hastasına sonsuz güven ve huzurlu bir doğum ortamı sunuyor. 12 hafta boyunca ha bugün ha yarın doğar endişemizi "onların gözünün içine baka baka büyüteceğiz" diyerek aştırarak gerçekten de olması gereken zamana kadar vardıran Derya hanıma ailece teşekkürü borç biliriz. Gönül rahatlığı ile kendisine güvenebilirsiniz. 12-01-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Derya Eroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • 35 yaş sonrası gebelik ve amniosentez

  Merhaba derya hanım, 35 yaş ve sonrasındaki yaşlarda gebe olan anne adaylarının, ikili ve üçlü test sonuçları ile fetusun ultrasonografideki görünümü normal ise, yine de amniosentez yaptırmak zorunda mıdır? teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Derya Eroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ertesi gün hapı ve geciken regl

  Merhaba ben 18 aralıkta regl olmam gerekiyordu fakat ertesi gün hapı aldığım için 8 aralık gibi regl oldum ama çok gelmedi.ocak ayında olmam gerekırken hiç olmadım gectıgımız hafta 1 gun bıraz kanamam oldu o kadar.bu duzensızlık normal mı yoksa endişelenmelımıyım?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Derya Eroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.