Doç. Dr. Cahide Yılmaz, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Cahide Yılmaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - İstanbul

Hareket Bozuklukları, Zeka Testi (IQ), Elektromiyografi (EMG)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No: 3-5  Ümraniye, İstanbul
Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cahide Yılmaz Hakkında

Cahide Yılmaz Kimdir?

Doç.Dr.Cahide YILMAZ, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde başlamış olduğu lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine yaptıktan sonra 2007 yılındaYüzüncü Yıl Üniversitesi Çocuk Nöroloji Anabilim Dalı'nda yaparak uzmanlık unvanını almıştır ve Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde aldığı eğitim ile Doçentlik unvanını tamamlamıştır.

Doç.Dr.Cahide YILMAZ, İstanbul Ümraniye'de bulunan Özel Çakmak Erdem Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta
  • Demir Hayat

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Cahide Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Cahide Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. C Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Cahide Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. C Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cahide Yılmaz ile anlaşmalı?
Cahide Yılmaz ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Halkbank , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , İMECE , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta )

Doç. Dr. Cahide Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Cahide Yılmaz Özel Çakmak Erdem Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Cahide Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Cahide Yılmaz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Otizm görüntüleme ve tanısı, Ateşli Havale (Febril Konvülsiyon), Serebral Palsi (Beyin felci), Zeka Geriliği alanlarında hizmet veriyor ve Hareket Bozuklukları, Zeka Testi (IQ), Elektromiyografi (EMG), Elektroensefalografi (EEG), Gerilim Tipi Baş Ağrısı (Stres Baş Ağrısı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Cahide Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Cahide Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Cahide Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. C Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Cahide Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. C Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.