Doç. Dr. Burçin Keçeci

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir
5.0

Bel Ağrısı, Aksayan Çocuk, Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus)

“Yaklaşık 1 ay önce Burçin Bey’ e diz protezi ameliyatı oldum. 1 ay geçti ve şu an yyürüyorum. Çok Me...” Devamı

Doç. Dr. Burçin Keçeci

Doç. Dr. Burçin KEÇECİ, 10 Nisan 1975 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine aynı tıp fakültesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur. 

Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunan Doç. Dr. Burçin KEÇECİ, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Doç. Dr. Burçin Keçeci Özel Muayenehanesi
Kültür Mah. Dr. Mustafa Enver Bey Cad. No:5 K:6 D:12 Onur Apt. Alsancak Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kalça kırığı ameliyatları Ön çapraz bağ bağların ameliyatı Total diz protezi ameliyatları Rotator kılıf (cuff) onarımı Prp tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Burçin KEÇECİ, 10 Nisan 1975 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine aynı tıp fakültesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur. 

Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunan Doç. Dr. Burçin KEÇECİ, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2005
Deneyim: 18 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, Fransızca, İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

1989 Basketbol Erkekler Sayı Kralı

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Bel Ağrısı Aksayan Çocuk Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus) Çocukluk Çağı Kas-Iskelet Hastalıkları Kırık Devamı

Deneyimler

Doç. Dr. Burçin Keçeci Özel Muayenehanesi (2022 - Devam ediyor)
Medicana Hastanesi (2020 - 2022)
Özel Muayenehane (2018 - 2020)
Ege Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı (2006 - 2018)
İzmir Özel Kent Hastanesi (2005 - 2006)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 34 89

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ŞS
Şab*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yaklaşık 1 ay önce Burçin Bey’ e diz protezi ameliyatı oldum. 1 ay geçti ve şu an yyürüyorum. Çok Memnunum ağrılarım da kesildi. Kendisini evladım gibi seviyorum. Çok ilgili, her telefonuma her zaman sabırla cevap veriyor. Her duamda onu da anıyorum yolu ve başarıları umarım açık olur. Kendisini problemi ve rahatsızlığı olanlara tavsiye ederim.

Ali Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gayet Memnunuz hocamdan. Annemin iki diz kapağından ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyattan önce annemin hareketleri çok kısıtlıyken, şimdi yürüyebiliyor tekrardan hayata yanında kimse olmadan karışabiliyor. Şu an her şey yolunda. Bu güne kadar ertelememizin ne kadar boşuna olduğunu gördük. Allah razı olsun hocam.

AA
Ari*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocamın kendi muayenesinden beri hastasıyız. Sağolsun çok ilgili çok alakadar bir insan kendisi. Ameliyattan çok korkardım iki operasyon geçirdim öncesinde de sonrasında da ilgisi alakası ile insanı çok güvende hisettiriyor.

YT
Yeş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Burçin hocamızla kızımın bacağında tespit edilen kitle ile tanıştık.Bizimle olan iletişimi gayet samimiydi.Tüm sorularımızı yanıtladı.Biyopsimiz oldu.Sonuç kemik iltihabı çıktı.Tedavimize devam edeceğiz.Bizim yanımızda olduğu için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.Tüm hastalara acil şifalar...

SD
Son*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben yaklaşık bir yıldır bel problemi yasıyordum bel fıtığı sebebiyle üç defa fizik tedavi gördüm bununla beraber birçok ilaç tedavisi gördüm belimden kaynaklandığını sandığım ağrı sol kalçamda her gün daha da şiddetlendi ağrılar yüzünden artık son üç ay öncesi hiç yürüyemez hale geldim ve hiç bir ilaçla iğneyle geçmeyen şiddetli ağrılar başladı üç ay boyunca sadece sırt üstü yatarak yatalak bir hasta haline geldim sol kalçamdaki ağrı bütün bir bacağıma yayıldı parmak uçlarıma kadar.oturmak, yürümek ,banyo yapmak,(en kötüsü de arabaya binmek benim için işkenceydi) anlayacağınız hayatımı idame ettireceğim hiç bir aktiviteyi yapmak mümkün değildi benim için.psikolojimin tamamen bozulduğu ve umudumu kaybettiğim zamanda bir mucize gibi hemşire arkadaşımın tavsiyesi üzerine Doç. Dr. Burçin beye ulaştım Burçin bey beni muayene ettiği ilk dakikada teşhisi koydu. PİRİFORMİS SENDROMU.yaptığı bazı testlerle bu rahatsızlığı bir buçuk ayda hiç bir cerrahi müdahale gerekmeden atlatacağımı söyledi ve öylede oldu aylar sonra iki gün önce işime geri dönüp çalışmaya başladım.Burçin bey beni hayata geri döndürdü,her gün ona dua edip Allah a şükrediyorum.iyi ki varsınız Burçin bey içtenliğinize samimiyetinize güler yüzünüze anlayışınıza ve muhteşem başarılarınıza binlerce teşekkürler ayrıca güler yüzlü cana yakın sempatik ekibinize de çok teşekkürler.benim gibi bu rahatsızlığı yaşayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve sağlıklı günler diliyorum.

NA
Nur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tek kelime ile mükemmelsiniz kişiliğiniz hasta ile iletişiminiz harika Doktor olarak alanınızda bir numarasınız sizinle Yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız hem sizin gibi bir doktoru tanımak hem de anneme 5 tane doktorun yanlış koyduğu teşhisi sizin sayenizde doğru teşhis ve tedavisi ile atlattık Siz olmasaydınız boşuna ameliyat olacak ve hiçbir sonuç olamayacak tık Sizi çok seviyoruz hayatınız çok mutlu ve sağlıklı geçsin Ayrıca Demet Hanım da çok güler yüzlü ve iletişimi harika bir insan

AA
Ayş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın Burçin Keçeci'yi Edremit'te ki doktorumun tavsiyesi üzerine gittim. Buradaki doktorum "Osteosarkom" şüphesi Burçin hocama gönderdi. İyiki de gitmişim. Bu kadar konusunda uzman, hastasın saygılı bir doktor görmedim.Kendisine buradan çok teşekkür ederim. Söyledikleriyle içimi ferahlattı. Böyle bir şüphe yokmuş her şey yolundaymış. Tekrar teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SE
Sag*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bende Burçin Bey'in şanslı hastalarından biriyim. Gerek güler yüzü gerek sabrıyla başarılı bir operasyon ve iyileşme süreci geçirdim. Günümüz doktorlarından çok daha farklı bir vizyonu ve egzersiz eğilimiyle hastalıklara ışık tutuyor. Umarım başarılarına başarılar ekleyerek tüm hastalara umud olmaya devam eder. Sevgi ve saygılarımla.

EE
Ebr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mucizeler hayatta karşımıza sadece denizin ortadan yarılması gibi çıkmaz. Bazen mucizeler hayatımıza bir kişi olarak girer. Burçin Hoca korkunç zamanlarımda benim mucizem oldu. Hepimizin kabusu kemik tümörü haberini aldıktan sonra çaldığım her kapıdan protez haberi almak bir kere daha yıkmıştı beni. Ama Burçin Hocam tünelin ucunda ışık gibi çıktı karşıma. Korkunç tabloyu renklerle boyadı benim için protezin adını dahi anmadı. Bana ve bacağıma bir şans daha verdi. Şimdi sayesinde kendi kemiğimle sanki bu kötü hastalık hiç başıma gelmemiş gibi hayatıma devam ediyorum. Sayesinde ben bir kabustan uyandım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, Gerek bilgisi , gerek güler yüzü, gerek insanlığı, gerekse her ziyaretimde bana moral vermesiyle Burçin Hocamın üzerine doktor tanımıyorum. Aslına bakarsanız Burçin Hoca gibi bir insan zor bulunur ve hepimizin ihtiyacı olan O'nun gibi daha fazla insan bu dünyada. Teşekkürler Burçin Hocam...Bana yaşama sevincimi yeniden verdiğiniz için.

BS
Bil*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Burçin Hocam senin hakkında neler yazacağımı bilemiyorum. Beni büyük bir problemden kurtatıp, hayata tekrar döndürdüğün, tekrar yürüme şansımı arttırdığın için çok teşekkür ederim. Daha önce muayene olduğum doktor ayağıma çimento dolduracağını söylediğinde o doktordan direk vazgeçmiştim. Sakat kalma ihtimalim olduğunu dile getirmemiştim. Ama siz genç yaşımdan kaynaklı öyle birşeye ihtiyacım olmadığını söylediniz ve en kısa sürede beni iyileştirdiniz. Ne kadar çok teşekkür etsem az. Ameliyatlı ayağımla üniversitede bölüm 1.si olarak mezun oldum. Sizin gibi iyi yürekli bir doktoru tanıdığım için çok şanslıyım. İyi ki varsınız. Her zaman mutlu olmanız dileği ile..

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Burçin Keçeci ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Burçin Keçeci için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Burçin Keçeci için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Burçin Keçeci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113489

Doç. Dr. Burçin Keçeci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Burçin Keçeci Doç. Dr. Burçin Keçeci Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Burçin Keçeci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Burçin Keçeci Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Bel Ağrısı, Aksayan Çocuk, Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus) alanlarında hizmet veriyor ve Kalça kırığı ameliyatları, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Total diz protezi ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube