Doç. Dr. Ali Durmuş

Genel Cerrahi - İstanbul

Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Abide-i Hürriyet Cad. Melis Apt. No: 181 Kat: 3 D: 7 (Şişli Adliye Yanı Hacı Sayid Üstü)  Şişli, İstanbul
Doç. Dr. Ali Durmuş Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Durmuş Hakkında

Ali Durmuş Kimdir?

Doç. Dr. Ali DURMUŞ, Gaziantep’te doğmuştur. Babasının memur olması nedeniyle ilkokulu Adıyaman ve Malatya’da, ortaokulu Amasya’da, lise eğitimimi ise Kilis’te bitirmiştir. Lise eğitiminin ardından Çanakkale Eğitim Enstitüsü’nde lisans eğitimini bitirmiş ve öğretmen olarak mezun olmuştur. Aynı yıl Ağrı'da bir dönem öğretmenlik yapmasının ardından tekrar sınava girmiş ve tıp fakültesini kazanarak tıp eğitimine başlamıştır. 

Mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında İskenderun Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Ali DURMUŞ, ihtisasını ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini de Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim görevlisi olarak yapmış olan Doç. Dr. Ali DURMUŞ, mesleki çalışmalarına  Doçent Doktor olarak Nişantaşı Üniversitesi’nde ve Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

İlgilendiği Hastalıklar
  • Cerrahi İnfeksiyonlar
  • Yara Iyileşmesi Ve Bakımı
  • Cerrahi Hastalarda Beslenme
  • Organ Nakli
  • Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar
Tedaviler
  • Medikal estetik
  • Fundoplikasyon
  • Rektosigmoidoskopi
  • Gaita testi
  • Tiroidektomi

Ali Durmuş Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..maz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek kelime ile güven duyduğum harika bir doktor. Ekip çalışanı Gönül Erdoğdu sayesinde kendisini tanıdım. 20 Mart tarihinde balon taktırdım. 2 ay henüz dolmadan 10 kilomu verdim bile. Bence o sihirli ellere güvenin.. 11-05-2021

mrüt..rbüz Cansız
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek kelime ile mukemmel bir doktor mukemmel bir insan 2017 de tup mide ameliyati oldum cok memnunum hic bir sorun yasamadim.Olmak isteyenler hic arastirip dusunmesinler.ALİ DURMUŞ 02-12-2018

kan..göz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok iyi bir doktor olduğunu ve gerçekten ehli bir insan. Hemen, hemen bir çok akrabamız ali bey'e ameliyat olmuştur kendisinin uzmanlığını tebrik ediyorum tavsiyem sonsuzdur. 09-05-2018

an..n

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 26-06-2016

z..m

Mucize Ali Hocanın ellerinde. En umutsuz vakalarda, yepyeni hayatıma kavuştum. Teşekkürler hocam. İyi ki varsınız. 21-03-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ali Durmuş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ali Durmuş kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Durmuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ali Durmuş için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Durmuş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Ali Durmuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ali Durmuş Doç. Dr. Ali Durmuş Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ali Durmuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ali Durmuş Genel Cerrahi, uzmanıdır. Medikal estetik, Fundoplikasyon, Rektosigmoidoskopi, Gaita testi, Tiroidektomi, Mide kelepçesi, Gaita testleri dışkı testleri, Tiroit ince iğne biyopsisi, Sentinel lenf nodu biyopsisi, Tiroit ultrasonografisi alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme, Organ Nakli, Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ali Durmuş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ali Durmuş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ali Durmuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Durmuş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ali Durmuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Durmuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.