Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Bel Fıtığı, Omurilik Kanal Darlığı, Boyun Fıtığı

Randevu Al0 (850) 433 40 26Soru Sor

Doktorun Adresi

Valikonağı Cad. No:149/13  Şişli, İstanbul
Doç. Dr. Ahmet YILDIZHAN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ahmet Yıldızhan Hakkında

Ahmet Yıldızhan Kimdir?

Doç. Dr. Ahmet YILDIZHAN, 1956 yılında Samsun’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Kuleli Askeri Lisesi’nde birincilikle bitirmiştir. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasının ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Nöroşirürji Uzmanı olmuştur.

Doç. Dr. Ahmet YILDIZHAN, askerlik vazifesini Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde Nöroşirürji Uzmanı olarak yerine getirmiş ve sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek Harvard Üniversitesi’nde mezuniyet sonrası eğitimi görmüştür. Başta bel fıtığı konusunda yaptığı bilimsel çalışmalar olmak üzere birçok bilimsel çalışması ABD’de yayınlanmış, klasik ders kitaplarında ve dünyadaki çeşitli dergilerde referans olarak yer almıştır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışından gelen çok sayıda bel fıtığı ve omurilik hastasına uyguladığı ameliyatlarla tanınmış ve adından söz ettirmiştir. 

American Biographical Institute tarafından Yirmibirinci Yüzyılın Büyük Akılları (Great Minds of the 21st Century) arasında gösterilmiş olan Doç. Dr. Ahmet YILDIZHAN, International Biographical Centre, Cambridge tarafından Yirmibirinci Yüzyılın 2000 Önemli Entellektüeli (2000 Outstanding Intellectuals of the 21st Century) ve Yirmibirinci Yüzyılın Önemli Bilimadamları (Outstanding Scientists of the 21st Century) arasına dahil edilmiştir. Ayrıca, International Biographical Centre, Cambridge tarafından "dünyanın en iyi 100 (TOP 100) doktoru" arasında gösterilmiş ve 2014 yılında profesör ünvanı verilmiştir.

American Association of Neurological Surgeons (AANS) üyesi olan Doç. Dr. Ahmet YILDIZHAN, İstanbul - Şişli'de bulunan özel muayenehanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Bel Fıtığı
 • Omurilik Kanal Darlığı
 • Boyun Fıtığı
 • Bel Ağrısı
 • Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)

Tedaviler

 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Epiduroskopi
 • Tam (Full) Endoskopik Dar Kanal
 • Tam (Full) Endoskopik Disk Cerrahisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 26

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..r

. 24-09-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 40 26

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan Doç. Dr. Ahmet YILDIZHAN Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Tam (Full) Endoskopik Dar Kanal, Tam (Full) Endoskopik Disk Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Omurilik Kanal Darlığı, Boyun Fıtığı, Bel Ağrısı, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 15 Ağu
Paz 16 Ağu
Pzt 17 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.