Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara
5.0

Horlama, Horlama Ve Uyku Apnesi, Horlama Cerrahisi

5.0

“Türkiye standartlarının çok üzerinde bir profesyonel. Ülkemizde böyle değerlerin olduğunu görmek has...” Devamı

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü

Ankara’da 1976 yılında doğdu. İlk-ortaokul ve lise eğitimini TED Ankara Kolejinde tamamladı. Tıp Fakültesi eğitimine 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı. 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimini 2004 yılında tamamladı 2012 yılında Doçent, 2019 yılında Profesör oldu. 2015 yılında Amerika Birleşik Devletleri Stanford Üniversitesi’nde uyku apnesinin cerrahi tedavileri konusunda çalışmalarda bulundu.

2018 yılında Fransa’nın Strasbourg şehrinde IRCAD Araştırma Merkezi’nde ‘Robotik Cerrahi’ üzerine sertifikasını aldı. Uyku apnesi ve horlama cerrahi tedavileri başlıca ilgi duyduğu konulardır. Hacettepe Üniversitesi KBB Anabilim Dalında görev aldığı yıllarda, aynı bölüm bünyesinde bulunan uyku labarotuarının sorumlusu olmuş, uyku hastalıkları ve uyku apnesi ile ilgili bir çok bilimsel araştırma, tez çalışması, ulusal ve uluslararası proje yürütmiştür.

ProfesörDoktor Ahmet Emre Süslü’nün çok sayıda ulusal ve uluslararası kitaplarda ve dergilerde yayınlanmış kitap bölümleri ve makaleleri mevcuttur. 2021 yılında Hacettepe Üniversitesi KBB Anabilim Dalındaki görevinden ayrılarak, kendine ait özel kliniğinde çalışmaya başlamıştır.

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü
Mustafa Kemal Mah. 2087.Sok. No:12 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Burun estetiği (Rinoplasti) Horlama ve Uyku Apnesi Cerrahisi Çocuk Uyku Bozuklukları Radyofrekans uygulamaları Horlama Ameliyatı Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Ankara’da 1976 yılında doğdu. İlk-ortaokul ve lise eğitimini TED Ankara Kolejinde tamamladı. Tıp Fakültesi eğitimine 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı. 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimini 2004 yılında tamamladı 2012 yılında Doçent, 2019 yılında Profesör oldu. 2015 yılında Amerika Birleşik Devletleri Stanford Üniversitesi’nde uyku apnesinin cerrahi tedavileri konusunda çalışmalarda bulundu. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.1999
Deneyim: 23 Yıl

Yabancı Dil

English

İlgi Alanları

Horlama Horlama Ve Uyku Apnesi Horlama Cerrahisi Tonsil ve Adenoid (Bademcik ve Geniz eti) Cerrahisi Uyku Ve Horlama Devamı

Deneyimler

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri (1999 - 2021)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 3122865468

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SC
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Türkiye standartlarının çok üzerinde bir profesyonel. Ülkemizde böyle değerlerin olduğunu görmek hastaya ve yakınına büyük güven veriyor ve maalesef bunu deneyimlemeden fark etmek mümkün değil. Ahmet hocam gibi doktorların sayısının artmasını dilerim.

NA
Nur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Muhteşem bir doktor hatta mucize doktor diyebilirim.Benim burnumdan beyin zarına sarılı şekilde uzanan bir içi dolu kist vardı saat olarak uzun ve zorlu bir ameliyatla beni tekrar sağlığıma kavuşturdu.Çok doktor gezdim çok çareler aradım yanlış operasyon yapıldı hayatım kabusa döndü ve tesadüf eseri başka bir prof.dr sayesine Ahmet Hocamı tanıma şansı buldum ve tüm acılarımı başarılı bir ameliyatla hafızamdan sildi hergün duacısıyım rabbim böyle güzel yürekli başarılı ve empati yeteneği güçlü hocalarımızın sayısını artırsın inşallah herşey için sonsuz minnettarım kendisine güvenle kendisinden destek alabilirsiniz hocama sevgi ve saygılarımla

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: 3122865468

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ahmet Emre Süslü Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Horlama, Horlama Ve Uyku Apnesi, Horlama Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Burun estetiği (Rinoplasti), Horlama ve Uyku Apnesi Cerrahisi, Çocuk Uyku Bozuklukları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 3122865468

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube