Doç. Dr. Adnan Altun

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Samsun
5.0

Anevrizma, Arteriografi, Bel Fıtığı

“Öncelikle dr Adnan beyin ilgisi alakası hastalığımızla ilgili açıklamaları hekimliği için kendisine ...” Devamı

Doç. Dr. Adnan Altun

Doç.Dr Adnan ALTUN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2012 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi  Uzmanı olmuştur.

2000-2002 yılları arasında Alman Hastanesi'nde, 2003-2004 yılları arasında Fatsa Geyikçeli Sağlık Ocağı'nda, 2004-2006 yılları arasında Fatsa Devlet Hastanesi'nde (Acil Sorumlu Hekimi / Başhekim Yardımcısı), 2006-2012 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (Asistan) ve 2012-2014 yılları arasında Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmış olan Doç.Dr Adnan ALTUN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85 Canik/Samsun
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi Epilepsi Cerrahisi Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi Epiduroskopi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç.Dr Adnan ALTUN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2012 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi  Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Anevrizma Arteriografi Bel Fıtığı Beyin omurilik cerrahisi Boyun Fıtığı Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 82

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Raf*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Medicana Samsun

Öncelikle dr Adnan beyin ilgisi alakası hastalığımızla ilgili açıklamaları hekimliği için kendisine çok çok teşekkür ederiz, iyiki varsınız. Yengemin boyun ve kolunda şiddetli geçmeyen ağrıları ve his kayıpları vardı dr Adnan beyin hekimliğini bildiğimiz için direk Adnan beye geldik emar sonucunda bize o kadar güzel açıklamaları oldu ki 1 hafta içinde ameliyat kararı aldık bize rahat hareket edebilmesi için hareketli platin takmayı önerdi kabul ettik. Ameliyatımızı olduk yengem suan o kadar memnun kaldı ki ağrıları tamamen yok oldu. Doktorumuzdan çok memnun kaldık. Kesinlikle Adnan beyi öneririz hekimliği konusunda açıklayıcı net bilgiler vermesi konusunda gerçekten çok iyi bir doktor. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.

NB
Nil*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13 gün önce

Adnan beye 1 sene ara ile önce boyun omur ilik sonrasında belimden ameliyat oldum. Boynumdan aşşağısı felç olmak üzereymiş. Çok şükür önce Allah sonra Adnan bey sayesinde tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Gözünüz kapalı hocamın ellerine bilgisine kendinizi teslim edebilirsiniz. Allah razı olsun hocam. Herşey için çok teşekkür ediyorum 🙏🙏✨

Ser*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Boyun fıtığı ameliyatı oldum kollarımı hiç kullanamıyordum ameliyat sonrası çok çok iyi oldum bütün sırt boyun kol ağrılarım geçti şimdi çok çok iyiyim ilgi ve alakasından da çok memlun kaldım herşey için çok teşekkür ederim hocam sizi çok seviyorum allah yolunuzu açık etsin

AA
Ays*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Gerçekten harika bir doktor. Beyin kanaması geçiren bir insanı 2 günde aya kaldıran Adnan bey çok teşekkür ederiz size. Hem vicdanlı hemde çok merhametli iyiki tanımışız sizi

DF
Dil*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annem Haziran 2020 de bel fıtığı patlaması üzerine başka bir hastanede ameliyat oldu. Ameliyatta yerleştirilen vicdanın çıkması ve sinirlere baskı yapıyor olması nedeniyle dayanılmaz ağrı ve acıları vardı.Tekrar ameliyat için gittiğimizde covid 19 testi pozitif çıktı. Ama annem yürüyemez halde ve covid 19 nedeniyle olan ağrıları hissedemeyecek kadar ağrısı vardı.Bu süreçte annem çok zayıfladı. Bağışıklık sistemi de zarar gördü.Kasları da çok güçsüz kalmıştı. Ameliyat için beklemek gerekiyordu. Bu süreçte diğer hastane ağrılar içinde eve gönderiyor.Umudumuzu bittiği yerde...Bunu söylemek çok zor ama annemin bi daha yürüyemeyeceğini düşünüyorduk. Tavsiye ve araştırmalar sonucu hocamızı bulduk.Tedaviye başladık belirli bir süre fizik tedavi aldık. Bu süreçte hocamızın ilgi ve takibi bizi motive ediyor.Korku gitti yerine güven ve umut geldi. Ameliyatta annemin doğuştan sinirlerinin eğiklik olmasınıda fark eden hocamız bu zorlu ameliyatı başarılı bir şekilde tamamladı. .Annem ağrılarından yavaş yavaş kurtuldu tekrar yürümeye başladı. Bu bizim için bir mucizeydi gerçekten. Biz ona minnettarız. Dualarımızda her zaman. Allah razı olsun sizden hocam.

MZ
Muh*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhabalar, 2018'de çekmeyenin bilmediği ''bel fıtığı'' ağrılarımın tarifi yoktu. Ameliyat olmamak için direniyordum. Artık ağrıdan bir bacağım incelmeye başlamıştı. Sayın, Saygıdeğer Hocam Dr. ADNAN ALTUN Bey'i tanıyınca, O'na teslim oldum. Ameliyat sonrası tüm ağrılarım gitmişti. Bu benim için bir mucizeydi. Benim gibi nice insanları sağlığına kavuşturuyorsunuz. Allah size sağlıklı, mutlu uzun ömürler versin. Samsun için bir ''veli-nimet''siniz. Sayın Hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım.

ZY
Zey*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Adnan Altun Hocama boyun fıtığı için başvurdum. Doktorumu anlatmak için şu üç kelime yeter. SİZ BİR HARİKASINIZ...

MA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor beyi ne zaman hatirlasak ona dua ediyoruz. Annemin bel fitigi agrilari artik dayanılmaz olmustu . uykulara hasret kalmistik. Daha önce de ameliyat denmisti ama hep ertelemistik. Adnan hocayi görene kadar. Annem kilolu bir hanim oldugu için ameliyat zor geçti ama sonuc Allahin izniyle doktorumuzun emekleriyle başarılı oldu. Hamd olsun annem şimdi iyi. Doktor beyden Allah razi olsun.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Adnan Altun ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Adnan Altun için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Adnan Altun için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Adnan Altun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333882

Doç. Dr. Adnan Altun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Adnan Altun Özel Medicana International Samsun Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Adnan Altun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Adnan Altun Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Anevrizma, Arteriografi, Bel Fıtığı alanlarında hizmet veriyor ve Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi, Epilepsi Cerrahisi, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube