Doç. Dr. Adnan Altun

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Samsun

Anevrizma, Arteriografi, Bel Fıtığı

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85   Canik, Samsun
Medicana Samsun

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Adnan Altun Hakkında

Adnan Altun Kimdir?

Doç.Dr Adnan ALTUN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2012 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi  Uzmanı olmuştur.

2000-2002 yılları arasında Alman Hastanesi'nde, 2003-2004 yılları arasında Fatsa Geyikçeli Sağlık Ocağı'nda, 2004-2006 yılları arasında Fatsa Devlet Hastanesi'nde (Acil Sorumlu Hekimi / Başhekim Yardımcısı), 2006-2012 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (Asistan) ve 2012-2014 yılları arasında Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmış olan Doç.Dr Adnan ALTUN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Anevrizma
 • Arteriografi
 • Bel Fıtığı
 • Beyin omurilik cerrahisi
 • Boyun Fıtığı
Tedaviler
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
 • Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi
 • Epilepsi Cerrahisi
 • Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Adnan Altun Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..DAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annem Haziran 2020 de bel fıtığı patlaması üzerine başka bir hastanede ameliyat oldu. Ameliyatta yerleştirilen vicdanın çıkması ve sinirlere baskı yapıyor olması nedeniyle dayanılmaz ağrı ve acıları vardı.Tekrar ameliyat için gittiğimizde covid 19 testi pozitif çıktı. Ama annem yürüyemez halde ve covid 19 nedeniyle olan ağrıları hissedemeyecek kadar ağrısı vardı.Bu süreçte annem çok zayıfladı. Bağışıklık sistemi de zarar gördü.Kasları da çok güçsüz kalmıştı. Ameliyat için beklemek gerekiyordu. Bu süreçte diğer hastane ağrılar içinde eve gönderiyor.Umudumuzu bittiği yerde...Bunu söylemek çok zor ama annemin bi daha yürüyemeyeceğini düşünüyorduk. Tavsiye ve araştırmalar sonucu hocamızı bulduk.Tedaviye başladık belirli bir süre fizik tedavi aldık. Bu süreçte hocamızın ilgi ve takibi bizi motive ediyor.Korku gitti yerine güven ve umut geldi. Ameliyatta annemin doğuştan sinirlerinin eğiklik olmasınıda fark eden hocamız bu zorlu ameliyatı başarılı bir şekilde tamamladı. .Annem ağrılarından yavaş yavaş kurtuldu tekrar yürümeye başladı. Bu bizim için bir mucizeydi gerçekten. Biz ona minnettarız. Dualarımızda her zaman. Allah razı olsun sizden hocam. 24-01-2021

ammet..TİN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhabalar, 2018'de çekmeyenin bilmediği ''bel fıtığı'' ağrılarımın tarifi yoktu. Ameliyat olmamak için direniyordum. Artık ağrıdan bir bacağım incelmeye başlamıştı. Sayın, Saygıdeğer Hocam Dr. ADNAN ALTUN Bey'i tanıyınca, O'na teslim oldum. Ameliyat sonrası tüm ağrılarım gitmişti. Bu benim için bir mucizeydi. Benim gibi nice insanları sağlığına kavuşturuyorsunuz. Allah size sağlıklı, mutlu uzun ömürler versin. Samsun için bir ''veli-nimet''siniz. Sayın Hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. 28-07-2020

nep..MAZ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Adnan Altun Hocama boyun fıtığı için başvurdum. Doktorumu anlatmak için şu üç kelime yeter. SİZ BİR HARİKASINIZ... 06-05-2020

ve..ıntaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beyi ne zaman hatirlasak ona dua ediyoruz. Annemin bel fitigi agrilari artik dayanılmaz olmustu . uykulara hasret kalmistik. Daha önce de ameliyat denmisti ama hep ertelemistik. Adnan hocayi görene kadar. Annem kilolu bir hanim oldugu için ameliyat zor geçti ama sonuc Allahin izniyle doktorumuzun emekleriyle başarılı oldu. Hamd olsun annem şimdi iyi. Doktor beyden Allah razi olsun. 19-05-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Adnan Altun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Adnan Altun Videoları

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Adnan Altun ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Adnan Altun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Doç. Dr. Adnan Altun için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Adnan Altun için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Adnan Altun için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Adnan Altun hangi kurumlar Adnan Altun ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Adnan Altun ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Halkbank , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Doç. Dr. Adnan Altun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Adnan Altun Medicana Samsun Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Adnan Altun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Adnan Altun Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi, Epilepsi Cerrahisi, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri), Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Anevrizma, Arteriografi, Bel Fıtığı, Beyin omurilik cerrahisi, Boyun Fıtığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Adnan Altun için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Adnan Altun muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Adnan Altun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Adnan Altun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Adnan Altun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.