Doç. Dr. Abdullah Şişik

Genel Cerrahi - İstanbul

Obezite Cerrahisi, Tüp mide, Mide Botoksu

Randevu Al 0 (850) 474 44 94

Doktorun Adresi

Ümraniye İstanbul  Ümraniye, İstanbul
Abdullah Şişik

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Abdullah Şişik Hakkında

Abdullah Şişik Kimdir?

Doç. Dr. Abdullah Şişik lise öğreniminin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni 2007 yılında başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Genel cerrahi ihtisasını 2007-2012 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlamıştır.

2013-2014 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2014-2019 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak ve yine aynı hastanede Doçent Doktor olarak görev almıştır.

Doç. Dr. Abdullah Şişik mesleki çalışmalarına özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlgilendiği Hastalıklar
 • Obezite Cerrahisi
 • Tüp mide
 • Mide Botoksu
 • Şeker ameliyatı
 • Siyatik (Sinir Romatizması)
Tedaviler
 • Polip ameliyatları
 • Anorektal bölge cerrahisi
 • Pankreas Hastalıkları
 • Tiroid cerrahisi
 • Laparoskopik cerrahi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 44 94

Abdullah Şişik Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iha..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

2015 yılında mide küçültme operasyonumu başarıyla yapan, son derece mütevazi ve ilgili Dr.Abdullah Şişik den Allah razı olsun.Sayesinde sağlığıma kavuştum ,yaşam kalitem arttı :) 20-02-2019

met..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba, doktorluk yaşamında başarılarınızın devamını dileriz. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılar 07-08-2018

e..ney

Abdullah Bey, babamın çok önemli bir operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiş, babamın sağlığına kavuşmasına vesile olmuştur. Hatta daha önemsiz bir ameliyatı da aynı operasyonda gerçekleştirmiş, babamın iki ayrı zamanda ameliyat masasına yatmasını engellemiştir. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah razı olsun kendisinden. 10-02-2017

uf..irbaş

Sayın Abdullah sisik hocamız hastasını son derece yakın ilgi ve bilgisini paylaşarak hastalarına morel veriyor.Kendisine sonsuz teşekkür ederim. 01-03-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Abdullah Şişik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Abdullah Şişik ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Abdullah Şişik ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 44 94

Doç. Dr. Abdullah Şişik için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Abdullah Şişik için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Abdullah Şişik için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Abdullah Şişik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Abdullah Şişik Abdullah Şişik Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Abdullah Şişik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Abdullah Şişik Genel Cerrahi, uzmanıdır. Polip ameliyatları, Anorektal bölge cerrahisi, Pankreas Hastalıkları, Tiroid cerrahisi, Laparoskopik cerrahi, Tüp Mide Revizyon, Laparoskopik Kolon ve Rektum Cerrahisi, Mide Balonu, Mide kelepçesi, Mide küçültme alanlarında hizmet veriyor ve Obezite Cerrahisi, Tüp mide, Mide Botoksu, Şeker ameliyatı, Siyatik (Sinir Romatizması) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Abdullah Şişik için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Abdullah Şişik muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Abdullah Şişik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Abdullah Şişik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Abdullah Şişik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.