Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler, İstanbul, Üroloji

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler

Üroloji - İstanbul

Sperm Sayısında Azalma (Oligospermi), Idrar Yolu Enfeksiyonu, Varikosel

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No: 14  Şişli, İstanbul
Şişli Kolan International

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Abdulkadir Tepeler Hakkında

Abdulkadir Tepeler Kimdir?

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler, Erzurum'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış burada 2 yıl görev aldıktan sonra 2004 - 2009 yılları arasında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Üroloji Uzmanı unvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi süresince minimal invaziv yöntemler (Endoskopik taş tedavisi – perkütan nefrolitotomi (PCNL), üreterorenoskopi (URS), Laparoskopik cerrahi) ve Çocuk Ürolojisi alanlarında bilimsel aktiviteleri yakından takip edip, birçok ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde çalışmalarını yayınladı.

Eylül 2009-Eylül 2010 tarihleri arasında devlet hizmet yükümlüsü olarak Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesinde görev yaptı. Bu sırada Dicle Üniversitesi Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı ve Üroloji A.B.D. ile ortak klinik çalışmalara katıldı.

Ekim 2010’da Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji A.B.D.’da yardımcı doçent ünvanı ile göreve başladı. Bu sırada popüler olan mikroperkütan nefrolitotomi ve ultramini perkütan nefrolitotomi gibi operasyon tekniklerini uygulayıp bu konularda uluslararası literatüre önemli katkılarda bulundu. 2013-2014 yılları arasında University of Wisconsin (USA), Kidney and Stone Center’de Ürolityazis (Taş hastalıkları) konusunda araştırma görevlisi olarak çalıştı. Eylül 2014’de Üroloji Doçent’i ünvanı almaya hak kazandı. 2016 yılına kadar Doçent ünvanı ile aynı üniversitede görevine devam etti.

Avrupa Üroloji Derneği (EAU) Genç Akademik Ürologlar Ürolityazis çalışma grubunda 2011-2014 yılları arasında görev yapan Dr. Tepeler, 2014 yılından bu yana Avrupa Üroloji Derneği Taş Hastalıkları Kılavuzu komitesinde görev yapmaktadır. Mesleki çalışmalarına Şişli Kolan International'de devam etmektedir.

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HASEKI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2009

Tecrübe: 10 yıl 10 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Avusturya Sen Jorj Hastanesi
  09 2016 - 08 2017
 • Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi
  10 2010 - 08 2016
 • Dıyarbakir Sılvan Dr.yusuf Azızoğlu Devlet Hastanesı
  09 2009 - 10 2010
 • Bahçelievler Medicalpark Hastanesi
  02 2017 - 09 2019
 • Şişli Kolan International
  10 2019 - Şu Anda

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uf..ak

Ben sağlık sektöründe çalışıyorum, taş şikayeti ile hocama gittim. Tüm ağrılarımı dindirmeme yardımcı oldu. Çok başarılı bir URS ameliyatı ile 1 haftada 1cm den büyük taş düşürdüm. Bütün bunların yanında bir abi bir baba gibi ilgilenen, ne söylerseniz dinleyen, esprili ve insanı rahatlatan, güven aşılayan harika bir hekim. Onun gibi bir hekimle aynı şehirde yaşadığım, aynı dili konuştuğum, aynı ülkede olduğum için çok şanslıyım, çok şanslıyız. Çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız. 29-06-2020

Yeşim..mez Koşma

Doç. Dr. Abdulkadir TEPELER bilimsel yenilikleri takip eden, dinamik ve hastalarıyla yakından ilgilenen bir hekimdir. Ayrıca hasta yakınlarıyla kurduğu iletişim, bilgi ve ilgisi ile hem çok iyi bir doktor hem de çok iyi bir insan olduğuna şahit olduk. Kendisiyle ŞİŞLİ KOLAN INTERNATIONAL Hastanesinde kardeşimin rutin prostat kontrolü sırasında tanışma fırsatını bulduk. Bir çok tetkiklerden sonra biyopsi yapılmasına karar verdi. Biyopsi ile ilgili herşeyi bizlere açıkladı. PERİNEAL PROSTAT BİYOPSİSİ ( FÜZYON BİYOPSİ) yapılmasına ortaklaşa karar verdik. Biyopsi işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Biyopsi sonrası hiç bir sorun yaşamadık. Bu arada PERİNEAL PROSTAT BİYOPSİSİNİ prostat sorunu olanlara önermekteyiz. Biyopsi neticesini en ince detayına kadar bize açıkladı. Sonuç olarak prostat ameliyatına karar verildi. Şimdi ameliyat gününü beklemekteyiz. Kendisine çok teşekkür ederiz. Yalçın K. 08-01-2020

ler..im

Doktor Bey hastamızka yakından ilgilendi. Kendisi iletişime açık, alanında uzman ve güven veren birisi.. Doktorumuza teşekkür ederiz. 05-02-2016

..

Ben abdulkadir beyle yeni tanistim.ilk gördüğümde sonsuz guven verdi.isinde cok basarili oldugu gibi "once insan" prensibiyle hareket eden biri.ameliyat oncesi ve sonrasi ilgi ve alakasi mükemmel.boylesi iyi doktorlar varmış dedirtecek kadar gercek bir hekim sonsuz teşekkür ederim iyiki varsiniz 13-09-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Tepeler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Tepeler şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler Şişli Kolan International bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler Üroloji, uzmanıdır. Böbrek tümörü tedavisi, Eswt, Keratinin kan testi alanlarında hizmet veriyor ve Sperm Sayısında Azalma (Oligospermi), Idrar Yolu Enfeksiyonu, Varikosel, İşeme Bozuklukları, Peygamber Sünneti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Tepeler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Tepeler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.