Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler

Üroloji - İstanbul
5.0

Kondülom (Makat Siğili), Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, P Shot

5.0

“Prostat Büyümesi rahatsızlığım nedeniyle çok uzun yıllardır sıkıntılar çekmekteydim prostatım normal...” Devamı

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler

Meslek hayatına İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalında 2002 yılında başlamıştır. Cerrahi temel prensiplerinin temelleri iki yıl kadar görev yaptığı bu klinikte atıldı. Ayrıca titiz hasta bakımı gerektiren ve bütün cerrahi disiplinleri barındıran bu klinikte özellikle çocuk ürolojisine yoğunlaşmıştır. O dönemlerde ürolojinin resmi yan dalı henüz olmayan Çocuk ürolojisi alanında ciddi cerrahi tecrübe kazandı.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üroloji Kliniğinde uzmanlık eğitimine Ağustos 2004’de devam etti ve Ağustos 2009’da Üroloji uzmanı oldu. Uzmanlık eğitimi süresince minimal invaziv yöntemler (Endoskopik taş tedavisi – perkütan nefrolitotomi (PCNL), üreterorenoskopi (URS), Laparoskopik cerrahi) ve Çocuk Ürolojisi alanlarında bilimsel aktiviteleri yakından takip edip, birçok ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde çalışmalarını yayınlamıştır.

Eylül 2009-Eylül 2010 tarihleri arasında devlet hizmet yükümlüsü olarak Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesinde görev yaptı. Bu sırada Dicle Üniversitesi Çocuk Ürolojisi ve Üroloji ile ortak klinik çalışmalara katıldı. Bir ilçe hastanesinde görev yapmasına rağmen o dönemde yaptığı çalışmaları uluslararası prestijli dergilerde yayınladı ve kongrelerde sunular yaptı. 

Ekim 2010’da Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Ana Bilim Dalı’nda yardımcı doçent dr ünvanı ile göreve başladı. Bu sırada popüler olan mikroperkütan nefrolitotomi (mikroperk) ve ultramini perkütan nefrolitotomi gibi operasyon tekniklerini uygulayıp bu konularda uluslararası literatüre önemli katkılarda bulundu. 2013-2014 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin sayılı merkezlerinden biri olan University of Wisconsin (USA), Kidney and Stone Center’de Ürolityazis (Taş hastalıkları) konusunda araştırma görevlisi olarak çalıştı. Bu merkezde o dönem Dünya Endoüroloji Derneği başkanlık görevini yürüten Prof Dr Steven Nakada ile bilimsel araştırmalar yayınladı.  Eylül 2014’de yurda dönüp aynı yıl Üroloji Doçent’i ünvanı almaya hak kazandı. 2016 yılına kadar Doçent ünvanı ile aynı üniversitede görevine devam etti. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesinde Türkiye’de ilk olan taş hastalıkları polikliniğini kurdu. Özellikle komplike taş hastalarının (anomalili böbrekler, çocukluk çağı hastaları, staghorn taşlar, spastik problemi olan hastalardaki taş hastalıkları gibi) tedavisi konusunda tecrübe kazandı ve bu konuda araştırmalar yapıp yayınlandı.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde görev yaptığı sırada üniversitede akademisyenlerin bilimsel çalışmalarını artırmak için kurulan Proje Destek Ofisinde Koordinatör yardımcılığı görevinde bulundu. Üniversitede yaptığı bilimsel çalışmalardan dolayı pek çok defa yöneticiler tarafından teşekkür-takdir plaketi aldı.

Avrupa Üroloji Derneği (EAU) Genç Akademik Ürologlar Ürolityazis çalışma grubunda 2011-2014 yılları arasında görev yapan Dr. Tepeler, 2014 -2018 yılları arasında Avrupa Üroloji Derneği Taş Hastalıkları Kılavuzu komitesinde görev yaptı ve birçok uluslararası ortak çalışmaya katıldı. Yurtiçi ve yurtdışında pek çok kongre, kurs ve panelde konuşmacı olarak görev aldı. Ulusal ve uluslararası prestijli dergilerde hakemlik görevi yaptı.

Uluslararası SCI/SCI-E dergilerde 100’ün üzerinde, ulusal bilimsel dergilerde 40’ın üzerinde makalesi olup, bu makaleleri 3000 üzerinde atıf almıştır. Google scholar h indexi 30 olup, Türkiye’de en çok atıf alan 500 akademisyen arasında listelenmiştir.

Özel sektörde 2016 yılından bu yana görev yapan Dr Tepeler, 2021 Mayıs ayından itibaren Dr Mehmet Remzi Erdem ile Urolife Kliniği’ni kurup, bu kurumda hizmet vermeye devam etmektedirler. Özel ilgi alanları endoskopik taş cerrahisi (standart-mini-ultramini-mikro perkütan nefrolitotomi, fleksibl üreteroskopik lazerle taş tedavisi), Holep (lazerle prostat enükleasyonu), laparoskopik cerrahi, üro-onkoloji (böbrek, mesane, prostat ve testis kanseri cerrahisi), androloji (penis protezi yerleştirilmesi) ve infertilite (mikroskobik varikoselektomi) sayılabilir.

 

Urolife
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No 11-12, Fulya Terrace, Center 2 blok, Daire 103,Kat 15, Fulya, Şişli, İstanbul Şişli/İstanbul
Hizmetler
Böbrek taşı cerrahisi Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi Flexible urs HoLEP İdrar kaçırma ameliyatları Devamı

Hakkında

Meslek hayatına İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalında 2002 yılında başlamıştır. Cerrahi temel prensiplerinin temelleri iki yıl kadar görev yaptığı bu klinikte atıldı. Ayrıca titiz hasta bakımı gerektiren ve bütün cerrahi disiplinleri barındıran bu klinikte özellikle çocuk ürolojisine yoğunlaşmıştır. O dönemlerde ürolojinin resmi yan dalı henüz olmayan Çocuk ürolojisi alanında ciddi cerrahi tecrübe kazandı. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2009
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Kondülom (Makat Siğili) Laparoskopik (kapalı) Cerrahi P Shot Penis Kırılması (Penil Fraktür) Prostat Büyümesi Devamı

Deneyimler

Şişli Kolan International (2019 - Devam ediyor)
Bahçelievler Medicalpark Hastanesi (2017 - 2019)
Avusturya Sen Jorj Hastanesi (2016 - 2017)
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (2010 - 2016)
Dıyarbakir Sılvan Dr.yusuf Azızoğlu Devlet Hastanesı (2009 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TY
TUN*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
HoLEP
Urolife

Prostat Büyümesi rahatsızlığım nedeniyle çok uzun yıllardır sıkıntılar çekmekteydim prostatım normalden 10 kat fazla büyümüş Greyfurt büyüklüğüne gelmiş idrar kanallarımı artık tamamen tıkamış ve hayatım işkenceye dönmüştü HOLEP kapalı prostat ameliyatını duydum ağrısız kansız bıçaksız lazer ile yapılan bir Prostat ameliyatı olduğunu öğrendin ancak lazerle yapıldığı için gerçekten çok iyi bir uzman hekimin yapması gereken bir ameliyat çünkü 4 saat sürüyor milim milim lazerle çalışılarak başka şeylere zarar vermeden dikkatle yapılması gereken bir ameliyat türü. İYİKİ SAYIN DOÇENT DOKTOR ABDÜLKADİR TEPELERLE yolum kesişti ve ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdiler ilk muayenedeki yaklaşımı nezaketi aydınlatıcı açıklamaları ve hassas muayenesi ile zaten gönlümü fethetmişlerdi Tüm ÜROLİFE EKİBİ başta Sayın Doktor Abdülkadir TEPELER olmak üzere çok kibar çok ilgili ve anlayışlıydı.İyiki ameliyatımı Doktor Abdülkadir TEPELER yaptı iki gün içerisinde hastaneden taburcu oldum kendim yürüyerek çıktım hastaneden aracıma bindim ve hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım evimde bir hafta dinlendin bütün işlerimi kendim yapabiliyordum ..Ve müthiş rahat bir şekilde çok zor bir ameliyatı son sistem aletlerle ve müthiş bilgi deneyimleriyle gerçekleştiren ameliyat öncesi alakası ve ameliyat sonrası her daim kontrolleri alakası iletişimi için çok çok teşekkür ederim

GG
Gok*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
HoLEP
Urolife

Babamin 15 yildir suren prostat hastaligini Holep lazer yontemi ile basarili sekilde tedavi eden ve ayrica ayni narkoz altinda kasiklardaki iki fitik islemini de tedavi eden Doc.Dr. A.Kadir Tepeler hocamiza ve degerli ekibine cani gonulden tesekkurlerimizi sunuyoruz. Karar verme sirasinda ve operasyon sonrasinda guvenilir yaklasimi ile cok rahat bir tedavi sureci gecirdik. Babam hayata yeniden baslamis gibi. Bu hastalikla mucadele eden herkese tavsiyemizdir Kadir Bey ile gorusmeden asla pes etmeyin ! Sonsuz tesekkurler.

rK
Rag*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Hocam eline emeğine sağlık . Allah sizlerden razı olsun .Babamı Holep teknigi ile eski sagligina kavuş turdunuz.Mesleğinde ve kariyerinde başarılar dilerim. Dr Ragıp K

EE
Erk*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Uzun süredir sık idrara çıkıyordum. Öyle ki bir işimi halletmek için dışarıya çıksam, koştur koştur en yakın tuvaleti bulmam gerekiyordu. Sağolsun Abdülkadir hocam HOLEP yöntemiyle ameliyatımı yaptı. Artık rahatlıkla idrarımı yapabiliyorum. Mesanem tamamen boşaldığı için sık idrara çıkma durumu olmuyor. Abdülkadir hocam güler yüzlü, ilgili-alakalı, branşında çok deneyimli uzman bir hekim. Gönül rahatlığıyla ameliyatımı oldum. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

YA
Yus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Her erkeğin başının belası olan prostat illeti nedeniyle nasıl çare bulurum gayesiyle internette gezinirken Doc.Dr.Abdulkadir TEPELER ile yollarımız kesişti. Kendisi ile telefon ile görüşmemiz  neticesinde beyefendi bir ses tonu ile hastalığım hakkında çok detaylı bilgilendirdi ve  belki de hiç tanımadığım bir insana  ilk defa bu kadar güvendim. Randevu sonucu kendisi ile tanıştığımda tahmin ettiğimden daha fazla kibar, hoşgörülü  ve ameliyat sonrası bir o kadar da işinin ehli alanında Ülkemizde sadece üç beş kişiden birisi olduğunu, HOLEP ameliyatı ile ilgili başka illerde bulunan üniversite Hastanelerinde  Eğitici olarak görev yaptığına da şahit oldum. Abdulkadir Hocam beni HOLEP ameliyatı yaptı ameliyattan çıktım hiç bir ağrı sızı veya kanama yok sanki hiç ameliyat olmamışım gibi son derece rahattım. Önce inanasım gelmedi; acaba her hangi bir işlem yapılmadı mı diye içimden geçirmedim desem yalan söylemiş olurum. İki gün hastanede yattığım süreç içerisinde nerdeyse saat başı yanımda, gelemediği zamanlarda mutlaka telefon ile durumum hakkında bilgi alıyor, sıkı sıkı takip ediyordu.Toplamda 3-4 gün icerisinde doktor hasta ilişkisi dışında bir kardeş, bir dost kısaca ailemizden birisi gibi olduk. Kısaca ameliyat olduktan sonra üçüncü günü normal hayatıma döndüm. İnanın kendimi 20 li yaşlarda hissediyorum. Buradan değerli Hocam Abdülkadir Beye kucak dolusu selam ve saygılarımı arz ediyorum. Iyiki varsınız Hocam Allah eksikliğinizi vermesin. İnşallah başka ortamlarda görüşmek üzere.

ST
Sam*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

İyi huylu prostat rahatsızlığı nedeniyle Abdulkadir hocamla tanıştım. İşeme, emar ve bazı testler yapılarak ya ameliyat olur kurtulur gençliğinize dönersiniz yada bu şikayetlerinizle birlikte yaşarsınız demesi üzerine holep sistemi ile ameliyat olmama karar verdim. Ameliyat lokal anestesi uygulanak 2 saate yakın hiç acı duymadan süren ameliyat sonrası, normal oda servise çıkarak sonda ile iki gün hastanede kaldıktan sonra taburcu oldum. Dödüncü günü sokağa çıktım rutin yürüyüşlerime başladım. 7.gün kontrole gittim testler yapıldı. Herşey normaldi, hocam da test sonuçlarını çok iyi buldu. 12 gün sonra normal iş,ime döndüm. Ameliyat öncesi yaşadığım tasa, kaygı ve endişelere gerek olmadığına ameliyat sonrası bunun farkına vardım. Abdulkadir hocama samimi davranışlarından, ameliyat sonrası mesaj ya da tlf. la arayarak durumum hakkında bilgi edinmesi, takipciliği beni son derece mutlu etmiştir. Bu mutluluğu benim gibi ameliyat öncesi rahatsızlık yaşayan hastalarla paylaşmak isterim. Teşekkürler Sn. Hocam Abdülkadir TEPELER

FP
FAZ*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun süredir prostat hastasıydım. Hastalığımın sıkıntılı geçiyor canım acıyordu Ta ki Abdulkadir hocamla tanışana kadar. Prostat holep ameliyatı oldum sanki gençliğime geri döndüm Abdulkadir hocam işinde ki başarı ve tecrübesinin yanında karakter olarak samimiyeti içtenliği ve bir kardeşin gibi davranması hem hastanede hem evde göstermiş olduğu ilgi alaka takip ile fazlasıyla övgüyü hak ediyor. Hocamdan Allah razı olsun çok teşekkür ederim iyiki seninle tanışmışım

FP
FAZ*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
HoLEP
Urolife

Uzun süredir prostat hastasıydım. Hastalığımın ilerleyen sürecinde sonda takılmak zorunda kaldı. Ve rahatsız edici bir süreç başladı. Ta ki Abdulkadir hocamla tanışana kadar. Abdulkadir hocam holep ameliyatı oldum ve sonrasında rahatsızlıklarımdan tamamıyla kurtuldum. Gençliğime döndüm. Abdulkadir hocam işinde ki tecrübesinin yanında karakter olarak samimiyeti içtenliği ve bir kardeş gibi hem hastanede hem hastane sonrası evde göstermiş olduğu ilgi alaka ile fazlasıyla övgüyü hak ediyor. Allah Abdulkadir hocamdan razı olsun hep mutlu sağlık etsin.Prostat hastası iseniz hemen Abdulkadir hocam la tanışın ilgiyi alakayı farkı görün

QP
Qan*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Babamın ameliyatını yaptı hocamız kendisinden çok memnunuz . Yapılacak işlem ve işlemin artı ve eksilerini çok iyi anlatıyor . Elinize sağlık hocam .

Gön*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Son sistem aletlerle ,en iyi bilgisi ile harika ameliyatlar gerçekleştiren Abdulkadir beye her daim kontrolleri ,alakası ve iletişimi için teşekkür ederim.Üroloji dr.derseniz DOÇ. DR.ABDULKADIR BEY derim.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler Urolife bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler Üroloji uzmanıdır. Kondülom (Makat Siğili), Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, P Shot alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek taşı cerrahisi, Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi, Flexible urs hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube