Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın, Diyarbakır, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın

Dil Konuşma Bozuklukları - Diyarbakır

Kekemelik, Artikülasyon Bozukluğu, Gecikmiş dil - konuşma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

mezopotamya mahallesi fırat bulvarı no:122 kayapınar\diyarbakır  Kayapınar, Diyarbakır
Diyarbakır dil ve konuşma terapisti

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Nakit

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti � Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın Diyarbakır dil ve konuşma terapisti bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Yutma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Kekemelik, Artikülasyon Bozukluğu, Gecikmiş dil - konuşma, Ses bozuklukları, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Üzeyir Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.