Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

Dil Konuşma Bozuklukları - Aydın

Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Kekemelik, Konuşma sesi bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 474 36 23 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Uzmanın Adresi

Konak Mahallesi, Aydın Caddesi, Tarım Kredi Iş Merkezi No:5 K:2  Söke, Aydın
Sinaps Klinik Dil ve Konuşma Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT

Ömer Kargın Hakkında

Ömer Kargın Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın, Anadolu Üniversitesi dil ve konuşma terapisi lisans bölümünden mezun olmuştur. Şu an Üsküdar Üniversitesi'nde yüksek lisansını yapmaktadır.Eğitim sürecinde Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezinde, Osmangazi Üniversitesi çocuk psiyatrisi, çocuk nörolojisi, kbb, ortodonti, fizik tedavi servislerinde stajını tamamlamıştır. Eskişehir İklim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Söke Sevgi Çiçeğim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmıştır.
Dil ve konuşma terapisi alanına dair kendini geliştirmek ve güncel programları takip etmek adına çeşitli eğitimler almıştır ve bilimsel kongrelere katılmıştır. Çalışma alanları; gecikmiş dil ve konuşma bozuklukları, sesletim ve sesbilgisel bozukluklar, kekemelik, ses bozuklukları, otizme bağlı dil ve konuşma bozuklukları, edinilmiş dil bozuklukları(afazi),motor konuşma bozukluklarıdır.

Şu anda Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde ve kurucusu olduğu Sinaps Dil ve Konuşma Merkezinde çalışmaktadır.

İlgilendiği Hastalıklar
  • Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları
  • Kekemelik
  • Konuşma sesi bozuklukları
  • Afazi
  • Artikülasyon Bozukluğu
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 36 23

Ömer Kargın Değerlendirmeleri

Değerlendir
8 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ike..r
Zamanlama
İlgi
Ortam

11 yaşında atipik otizm oğlum İçin dil konuşma terapisi olarak gitmiş olduğumuz kurumda tanıştık Ömer hocayla çok sempatik,ilgili ve en önemlisi çocuklarla iletişim çok iyi birlikte güzel ve faydalı çalışmalar yaptık kesinlikle tavsiyemdir kendisine teşekkür ederim 🙏 29-05-2021

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

- 08.06.2021

Çok teşekkür ederim

al..rkmen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tanıya bağlı konuşma gecikmesi ile tanıştık Ömer Beyle.Kendisi son derece ilgili,fedakar,çocukla etkili iletişimi sağlayan ve terapilerde aileyle çocuk arasındaki bağı güçlendiren bir terapist.Kendisine çok teşekkür ederiz... 10-05-2021

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

- 12.05.2021

Çok teşekkür ederim

ge ..cu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oglum cok hareketliydi durmazdı Ömer beyle iyi anlasti dersleri cok iyi geciyordu koşarak gidiyordu çıkardı kelimeler azdi ikiye katladı cümle kurdu kendi duygusal olarak ta ifade etti oyun oynayarak egitim verdi anne olarak banada nasıl iletişim kurmayı gösterdi iyiki tanidik 04-05-2021

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

- 12.05.2021

Çok teşekkür ederim

ya..mirlioğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastaligimizla ilgili tanıştık ve oğlum 4 yaşında yüzde yüz olumlu etkilendi .ilgisi alakası komismasi dersten sonra veliyi bilgilendirmesi gerçekten çok iyiydi konustugum her veliye mutlaka oneriyorum 04-05-2021

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

- 12.05.2021

Çok teşekkür ederim

gu..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Benm oğlumun rahatsızlığı akıcı dil bozukluğu ve kekemelikti.Tanistigimiz ilk derstee bizi çok iyi bilgilendirmesi ve yönlendirmesiyle nerde yanlış yaptığımızı anladık öğrendik.Yaptığımız derslerde öğrencisiyle iletisimi yaklasimi çok çok iyi..iyiki yollarımız kesişmis 04-05-2021

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

- 04.05.2021

Çok teşekkür ederim

f ..lan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oglumun ilk karsılastığı dil ve terapist ögretmenimiz hiç harf bile cıkartmayan oğlumun üzerinde cok emegi var suan iyi gidiyor sürec cok güzel ilerlerken malesef ayrılmak zorunda kaldık hersey için tesekkürler Ömer bey emeginize saglık iyiki varsınız🌺 04-05-2021

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

- 04.05.2021

Çok teşekkür ederim

ma..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Küçük kızım eğitim almıştı Ömer beyden ilgili bir öğretmendi 04-05-2021

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın

- 04.05.2021

Çok teşekkür ederim

*..*
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 03-05-2021

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın ile nasıl iletişime geçerim?
Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 36 23

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın Sinaps Klinik Dil ve Konuşma Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Kekemelik, Konuşma sesi bozuklukları, Afazi, Artikülasyon Bozukluğu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın için muayene ücreti nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti Ömer Kargın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Uzmandan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.