Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer, Adana, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer

Dil Konuşma Bozuklukları - Adana

Kekemelik, Ses bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

  Adana
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
  Seyhan, Adana
danışmanlık merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

H. Çağatay Sezer Kimdir?

H. Çağatay Sezer,1996 yılında Adana'da doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2018 yılında Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü'nü başarıyla bitirmiştir.Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

H. Çağatay Sezer mesleki çalışmalarına ise şu an Duyum Rehabilitasyon ve Özel Eğitim Merkezi Melko Dil Danışmanlık merkezin'de devam etmektedir.

 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

azan B..u

Kekemelik şikayeti ile başvurduğum hocama bu süreçte bana verdiği destekler için, sosyal hayatıma ve özgüvenime olumlu etkisi olduğu için, konuşmamda daha rahat olmama ve daha az takılmama katkı sağladığı için çok teşekkür ediyorum... 11-01-2020

nep..ak

Alanında çok yetkin ve başarılı, tecrübesi ve bilgi birikimiyle güvende hissettiriyor ve ayrıca gösterdiği güler yüz ve hoşgörüye minnettarım. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum . 06-07-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti H Sezer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti H Sezer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer Muayenehane danışmanlık merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Konuşma terapisi, Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Kekemelik, Ses bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Gecikmiş dil - konuşma, Konuşma sesi bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti H Sezer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti H. Çağatay Sezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti H Sezer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.