Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent, İstanbul, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent

Dil Konuşma Bozuklukları - İstanbul

Gecikmiş dil - konuşma, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Ses bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gözde Fent Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gözde Fent, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • Medipol Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2016

Tecrübe: 4 yıl 3 ay

Deneyimler

  • Medipol Mega Hastaneler Kompleksi(stajyer)
    01 2016 - 06 2019
  • İstanbul Medipol Üniversitesi MEDKOM (stajyer)
    01 2018 - 06 2019
  • Dora Akademi ve Rehabilitasyon Merkezi
    07 2019 - Şu Anda

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti G Fent ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti G Fent şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Gecikmiş dil - konuşma, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Ses bozuklukları, Selebral palsi'ye bağlı konuşma bozuklukları, Motor konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti G Fent ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Gözde Fent hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti G Fent hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.