Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt, Ordu, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt

Dil Konuşma Bozuklukları - Ordu

Alternatif ve destekleyici iletişim, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Ses bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

  Fatsa, Ordu
Dolunay Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ebru Nur Özyurt Hakkında

Ebru Nur Özyurt Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebru Nur Özyurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti E Özyurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Özyurt şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt Dolunay Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Alternatif ve destekleyici iletişim, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Ses bozuklukları, Selebral palsi'ye bağlı konuşma bozuklukları, Motor konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Özyurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Nur Özyurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Özyurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.