Dil ve Konuşma Terapisti Dr. Dilek Demiral, Ankara, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Dr. Dilek Demiral

Dil Konuşma Bozuklukları - Ankara

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Cinnah Caddesi Kuloğlu Sokak No:15 Hisar Apartmanı Daire No:10  Çankaya, Ankara
Iceberg Çocuk Gelişim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dr. Dilek Demiral Hakkında

Dr. Dilek Demiral Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi, KBB Anabilim Dalı Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları bölümünden, 400 klinik hasta tecrübe deneyimi ile  2011 yılında  yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak, mezun oldum. Aynı yıl Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Odyoloji,Konuşma ve Ses kliniğinde aktif uzman odyolog olarak görevime devam ettim. 2011 yılında  Dışkapı  E.A. Hastanesi Odyoloji, Konuşma,Ses  ve Denge Kliniği'nde uzman odyolog olarak görev yapmaya başladım. Pediatrik (yenidoğan ve çocuk) hasta, yetişkin ve geriatrik hasta popülasyonlarının çoğunlukta olduğu, işitme kaybı tanı, tedavi, rehabilitasyonu, ayrıca konuşma bozuklukları tanı, raporlama ve terapisi, ses terapisi gibi geniş çalışma alanlarında yaklaşık olarak 35.000 hasta tecrübesi edindim. 2014 yılı Şubat ayında Hacettepe Üniversitesi KBB Anabilim Dalı, Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Bölümü'nde Doktora eğitimime başladım ve tez döneminde olarak eğitimim sürmektedir. 2016 Mayıs  ayında, Dışkapı E. A. hastanesindeki görevimden ayrılarak, özel sektörde çalışmalarıma ve danışmanlıklarıma devam etmekteyim. 

Özel eğitim merkezinde ve özel hasta danışmanı olarak,  Dil ve Konuşma terapisi ağırlıklı çalışmalarım sürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Dr. Dilek Demiral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Konusamama

  Merhabalar dilek hanım ben balıkesir'den psikodemden zeynep durunun annesiyim karşınızda bol bol ağlayan şuan kardeşimiz için yazıyorum 3 yaşına girecek konuşmuyoruz baba,mama bir iki kelime falan söylüyor herşeyi anlıyor ve bize anlatıyor konuşmada bile tuvaletini öğrendi algılamada bir problem old... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Dr. Dilek Demiral

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Konuşma geriliği

  Çok teşekkür ediyorum kolaylıklar diliyorum

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Dr. Dilek Demiral

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.