Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör, Hatay, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör

Dil Konuşma Bozuklukları - Hatay

Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma, Ses bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Odabaşı, Defne Hastanesi Karşısı, Mercedes Bayi Arkası, Has Sk. 6/35, 31030 Antakya/Hatay  Antakya, Hatay
ANDİLKOM- ANTAKYA DİL ve KONUŞMA BOZUKLUKLARI MERKEZİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Nakit

Dkt. Hüda Güngör Hakkında

Dkt. Hüda Güngör Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Dkt. Hüda Güngör, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07 2019

Tecrübe: 1 yıl 3 ay

Deneyimler

 • Andilkom Antakya Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi
  09 2019 - Şu Anda
 • Özel Samandağ Defne Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
  07 2019 - Şu Anda

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gec konusma

  Merhabalar 13. ayın icinde olan bir oğlum var bebekliginden beri çok agulayan sesler çikaran bir cocuk degildi. anlamlı kelime olarak arada baba ve ışık söndügünde yada muzik durdugunda beh diyor. pencere nerde perde nerde dedigimde disteriyor,ayagini yere vur diyorum vuruyor, bana yemek yedir diyor... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gec konusma

  Merhabalar 13. ayın icinde olan bir oğlum var bebekliginden beri çok agulayan sesler çikaran bir cocuk degildi. anlamlı kelime olarak arada baba ve ışık söndügünde yada muzik durdugunda beh diyor. pencere nerde perde nerde dedigimde disteriyor,ayagini yere vur diyorum vuruyor, bana yemek yedir diyor... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti D Güngör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti D Güngör şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör ANDİLKOM- ANTAKYA DİL ve KONUŞMA BOZUKLUKLARI MERKEZİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma, Ses bozuklukları, Artikülasyon Bozukluğu, Konuşma sesi bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti D Güngör ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Dkt. Hüda Güngör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti D Güngör hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.