Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral, Ankara, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral

Dil Konuşma Bozuklukları - Ankara

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Cinnah Caddesi Kuloğlu Sokak No:15 Hisar Apartmanı Daire No:10  Çankaya, Ankara
Iceberg Çocuk Gelişim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Dilek Demiral Hakkında

Dilek Demiral Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi, KBB Anabilim Dalı Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları bölümünden, 400 klinik hasta tecrübe deneyimi ile  2011 yılında  yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak, mezun oldum. Aynı yıl Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Odyoloji,Konuşma ve Ses kliniğinde aktif uzman odyolog olarak görevime devam ettim. 2011 yılında  Dışkapı  E.A. Hastanesi Odyoloji, Konuşma,Ses  ve Denge Kliniği'nde uzman odyolog olarak görev yapmaya başladım. Pediatrik (yenidoğan ve çocuk) hasta, yetişkin ve geriatrik hasta popülasyonlarının çoğunlukta olduğu, işitme kaybı tanı, tedavi, rehabilitasyonu, ayrıca konuşma bozuklukları tanı, raporlama ve terapisi, ses terapisi gibi geniş çalışma alanlarında yaklaşık olarak 35.000 hasta tecrübesi edindim. 2014 yılı Şubat ayında Hacettepe Üniversitesi KBB Anabilim Dalı, Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Bölümü'nde Doktora eğitimime başladım ve tez döneminde olarak eğitimim sürmektedir. 2016 Mayıs  ayında, Dışkapı E. A. hastanesindeki görevimden ayrılarak, özel sektörde çalışmalarıma ve danışmanlıklarıma devam etmekteyim. 

Özel eğitim merkezinde ve özel hasta danışmanı olarak,  Dil ve Konuşma terapisi ağırlıklı çalışmalarım sürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Değerlendir

  Hakkında değerlendirme yapın

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Son Cevapladığı Sorular

  Soru Sor
  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru Sor

  Sıkça Sorulan Sorular

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral kimdir , telefon numarası nedir?
  Dil ve Konuşma Terapisti D Demiral ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral için nasıl randevu alabilirim?
  Dil ve Konuşma Terapisti D Demiral şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral Iceberg Çocuk Gelişim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral için muayene ücreti nedir?
  Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
  Dil ve Konuşma Terapisti D Demiral ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

  Dil ve Konuşma Terapisti Dilek Demiral hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Dil ve Konuşma Terapisti D Demiral hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .