Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas, Bursa, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas

Dil Konuşma Bozuklukları - Bursa

Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Bağlarbaşı Mah., 3. Barış Sok., Ömeroğlu İş Merkezi, B Blok, No:53, D.6  Osmangazi, Bursa
Anadil

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Tuba Ayhan Atlas Hakkında

Tuba Ayhan Atlas Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuba Ayhan Atlas, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Uzman Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..lışkan

Gerçekten sorulan soruya ayrıntılı, tatmin edici, yol gösterici cevaplar verdiği için minnettarım. Başarılar dilerim... 29-09-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti T Ayhan Atlas ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti T Ayhan Atlas şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas Anadil bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti T Ayhan Atlas ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Tuba Ayhan Atlas hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti T Ayhan Atlas hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.