Dil ve Konuşma Terapisti NİLGÜN Kızılca Ülger, Ankara, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti NİLGÜN Kızılca Ülger

Dil Konuşma Bozuklukları - Ankara

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

NİLGÜN Kızılca Ülger Hakkında

NİLGÜN Kızılca Ülger Kimdir?

2005 yılında Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü-Zihinsel Engelliler Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2010 - 2014 yılları arasında Gazi  Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü KBB Anabilim Dalı - Odyoloji ve Konuşma ve Ses  Bozuklukları bölümünde  Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım.  Dışkapı  E.A. Hastanesi Odyoloji, Konuşma, Ses ve Denge Kliniği'nde 1994-2015 yılları arasında görev yaptım. Pediatrik, yetişkin ve geriatrik hastalarda;  işitme kaybı tanı, tedavi, işitme cihazlı rehabilitasyon, koklear implant sonrası rehabilitasyon; ayrıca konuşma bozuklukları tanı, raporlama ve terapisi, gecikmiş konuşma, fonolojik bozukluklar, artikülasyon bozuklukları, kekemelik, apraksi, afazi, dizartri ve  ses terapisi gibi geniş çalışma alanlarında  hasta tecrübesi edindim. 2014 yılında Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Bölümü'nde Doktora eğitimime başladım ve halen Yıldırım Beyazıd Üniversitesi'nde doktora  eğitimim sürmektedir. 2016 yılında , Dışkapı E. A. hastanesindeki görevimden ayrılarak, özel sektörde çalışmalarıma ve danışmanlıklarıma devam etmekteyim. 

Özel eğitim merkezinde ve özel hasta danışmanı olarak,  Dil, Konuşma,ses ve işitme cihazlı-koklear implantlı rehabilitasyon terapisi ağırlıklı çalışmalarım sürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzman Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..dımcı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kesinlikle alanında güvenilir bir uzman. Tavsiyeleri ile çok yol katettik. İyi ki yollarımız keşismiş. 18-12-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti NİLGÜN Kızılca Ülger tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • İletişim ve ulaşıma

  Merhabalar, cevap verdiğiniz için teşekkürler, yazdığınız telefon numarası son dört hanesi yıldızlı gözükmüyor, rica etsem mail adresime atabilirmisiniz , ****

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti NİLGÜN Kızılca Ülger

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İletişim ve ulaşıma

  Daha önce sizinle doktor ofisinde görüşmüştük pandemiden dolayı ulaşamadık sizinle nasıl iletişim kurabiliriz.ibrahim özsoy

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti NİLGÜN Kızılca Ülger

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.