Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan, Ankara, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan

Dil Konuşma Bozuklukları - Ankara

Artikülasyon Bozukluğu, Gecikmiş dil - konuşma, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Çankaya / Ankara  Çankaya, Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Emel Arslan Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Emel Arslan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti E Arslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti E Arslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Konuşma terapisi, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Artikülasyon Bozukluğu, Gecikmiş dil - konuşma, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering), Kekemelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti E Arslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Emel Arslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti E Arslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.