Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has, İstanbul, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has

Çocuk Gelişim Uzmanı - İstanbul

Kekemelik, Aile içi pozitif ve etkili iletişim, Sosyal Fobi

Takvim talep etDeğerlendir

Fikriye Has Hakkında

Fikriye Has Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has, Çocuk Gelişim Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Fikriye Has, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Demir kalsiyum birlikteliği

  Merhaba, beslenme konusunda edindiğim bilgiler konusunda aklımı karıştıran durumlar var. kalsiyum ile demirin vucutta aynı zamanda girişinde birbirlerini bağlayıp, kullanılmadan atıldıklarını çoğu yerden duydum.pekmezli süt mesela bi işe yaramıyormuş.nette yaptığım araştırmada bitkisel kaynaklı dem... devamı

  Doktor Cevabı:

  Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tuvalet eğitimi

  Hocam öncelikle ayrıntılı cevap için çok teşekkür ederim.zaten anlattığınız şekilde sakin davranarak kendimden örnek vererek göstererek ve daha bir sürü yaklaşımlarla denedim ama şimdi kesinlikle tuvalate yada lazımlığa oturmak istemediğini söyleyerek reddediyor. korkmuyor asla ama istemiyorum diye... devamı

  Doktor Cevabı:

  Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı F Has ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı F Has şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Kekemelik, Aile içi pozitif ve etkili iletişim, Sosyal Fobi, Çocuklarda dürtü ve davranış problemleri, Utangaçlık hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı F Has ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Fikriye Has hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı F Has hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.