Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu, İstanbul, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu

Çocuk Gelişim Uzmanı - İstanbul

Büyüme Ve Gelişme Geriliği, İçe Dönüklük (Kapanıklılık), Kaygı (Evham, Bunaltı, Endişe)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu kimdir , telefon numarası nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı A İncesulu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu için nasıl randevu alabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı A İncesulu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Çocuk terapisi, Çocuklarda yeme bozukluğu, Çocuklarda zeka testi, Davranış bozuklukları, Denver gelişim testi, Dikkat bozukluğu, Fobilerden kurtulmak, Projektif testi alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Ve Gelişme Geriliği, İçe Dönüklük (Kapanıklılık), Kaygı (Evham, Bunaltı, Endişe), Kekemelik, Konuşma Bozuklukları (Konuşma Gecikmesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı A İncesulu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ayşim İncesulu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı A İncesulu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.