SS
Soru Sahibi
12 Eylül 2014 18:08

Yaşamdan soğudum

Merhaba, 20 yaşına bastım 166 boyumla kaldım.Bu boylada bir kız arkadaşım hiç olmadı.Herkes birlikte el ele gezinirken ben ise hep yalnız kaldım.Ve yalnız kalmayada devam edeceğim gibi duruyor.155 lik kız bile 180 arıyor artık nedir bunların bu kadar uzun boylu arayışları.Boyumla alakalı özgüven problemim yok sadece boyumdan dolayı yalnız kalmaktan dolayı sitem edesim yoğun.Bu dünyada niçin varım hiç bilmiyorum başkalarıda görüp şükretsin diyemi? Doğarken eşitsizlikle dünyaya geldik 185lik olanla ben eşit değilim.Daha doğarken eşitsizlik başladı. Hayatımın bundan sonrasıda yalnızlıkla geçecek.Buna alışmalıyım değilmi ? Tek bir evde tek başıma yaşama alışmalıyım.Bu dünyaya gelmekle kötü etmişim kendimden soğuyorum artık. Tipim gayet yerinde ama kızların ima ederek söyledikleri tek eksiklik boy.Kim bilir insanlar yolda yürürken beni gördüklerinde neler düşünüyorlar boyumla alakalı.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Eğer çevrenize bakarsanız kendisinden daha uzun boylu kızlarla ilişkisi olabilen erkekler var.Eğer çiftler arasında sağlıklı bir iletişim yoksa çeşitli bahaneler aranılır ve kolaycada bulunur.İnsan ilişkilerini öğrenmek ve anlamaya çalışmak size bu konuda katkı sağlayacaktır.İletişim konusunda dersler alıp, kitaplar okuyabilirsiniz.Psikolojik destek almanız sizi çok rahatlatacak ve gelişiminizede katkı sağlayacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle...

23 Eylül 2014 20:27