AM
Soru Sahibi
15 Mart 2019 17:18

Uykumda neden bayiliyorum ?

Merhaba. Ben 26 yaşında evli bir bayanım. Yaklasik uç senedir uykumda bayıldığımı hissediyorum . Bazen bayilmadan sonra kendime gelip uyaniyorum terledigimi nefes alisverislerimin degistigini hissediyorum . Bazen uykuda ust uste bayilip ayildigimi hissesiyorum . Bayadr olmuyordum . Dun gece iki kere bayildigimi hissettim . Kalktigimda elim ayagim bosalmisti . Bunlar normal mi ? Neden kaynaklaniyor olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili Miray Hanım, Öncelikle geçmiş olsun. Ancak, bana ilettiğiniz bu sorun benim ilgi ve bilgi alanımın dışında. Ben Genel Cerrahi Uzmanıyım. Fakat, algılayabildiğim kadarı ile uyanık iken herhangi bir sorununuz yok ise şuur altı korku ve endişelerin bir yansıması olsa gerek. O nedenle bir Psikiatr Uzmanı'na başvurmanız/danışmanız uygun olur kanaatındayım. Saygı ve sevgilerimle..

18 Mart 2019 08:50