GM
Soru Sahibi
24 Nisan 2011 23:21

tayfun bey kısa zamanda geri dönüp değer verdiğiniz için teşekkürler geçen

tayfun bey kısa zamanda geri dönüp değer verdiğiniz için teşekkürler geçen çok çarpıntım vardı concor içtim yarım tblt iyi geldi doktr vermişti ilk kez içtim nabzım 56 -61 arası olmağa başladı yalnız 35 saat olmasına rağmen hala aynı tek tblt içmiştm böyle devam etmesi normalmi yani bikere içilmesi etkiyi sürdürüyomu yoksa bana ağırmı gelmiş olmalı ama çarpıntıyı duymamak güzel şimdi kafam çok karıştı devlet hasnsine gitmştim doktr vermişti düzgün cvp vermiolar insana korkmaya başladım bana yan etkimi yaptı die nabzı dahada düşürürmü çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Eğer yarım tablet iyi geliyorsa 24 saatte bir buna devam edin. Geçmiş olsun.

25 Nisan 2011 23:32