Prof. Dr. Tayfun Açıl, İstanbul, Kardiyoloji

Prof. Dr. Tayfun Açıl

Kardiyoloji - İstanbul

Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Sıkışması, Koroner Arter Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Merkez Mah. Çukurçeşme Caddesi No:51  Gaziosmanpaşa, İstanbul
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Tayfun Açıl Hakkında

Tayfun Açıl Kimdir?

Prof. Dr. Tayfun Açıl, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tayfun Açıl, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..cı

Hekimligi kadar insanligida tartışılmaz.Kesinlikle mükemmel bir hekim ve mükemmel bir insan.Ben takipli hastasiydim.Teshisim vazavogel senkop ritim bozukluğu eğer Tayfun Hocam olmasaydı hemen kalp pili takılması gerekir di ama şimdilik ithal ilaç tedavim iyi gidiyor.Alllah böyle hekimlerin sayılarını arttirsin.Kesinlikle ticari amaçla yaklasmiyor hastalarına tekrar teşekkür ediyorum hocam saygılar 09-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tayfun Açıl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tayfun Açıl kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Açıl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Tayfun Açıl için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Açıl şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Tayfun Açıl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Tayfun Açıl Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Tayfun Açıl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Tayfun Açıl Kardiyoloji, uzmanıdır. Kalp kapağı replasmanı, Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka), Efor treadmil testi, Lipid paneli(trigliserit testi(tg)), Hdl kolesterol testi alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Sıkışması, Koroner Arter Hastalıkları, Buerger, Kalp Ve Damar Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Tayfun Açıl için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Tayfun Açıl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Tayfun Açıl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Açıl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Tayfun Açıl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Açıl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.