ÖÖ
Soru Sahibi
8 Mayıs 2013 09:13

tansiyon

merhaba, 35 yaşındayım, uzun dönemdir tansiyon iniş çıkışları yaşıyorum. 14-10 iken 10-7 yada 8-6 oluyor. şehrimizdeki kardiolog endokrin uzmanı dahiliye doktorlarına gittim, biyokimya hemogram tahlilleri yapıldı tüm değerler normal , holter takıldı,ancak herhangi bir sorun çıkmadı.şuan 78 kilo 1,60 boyum var. herhangi bir şikayetim yok ancak bulunduğum ortam nedeniyle gerginlik yaşıyorum. ne yapmam gerekir yada hangi bölüme gitmem gerekir. yardımcı olursanız çok memnun olurum

1 cevap
Cevaplar (1)

Mutlaka kilo verin. Ta vs problemlerinizin de kilolarınızla birlikte gittiğini göreceksiniz..

12 Mayıs 2013 02:35