VE
Soru Sahibi
11 Mayıs 2013 13:06

Kalp

Merhaba Doktor Bey ben 19 yasındayım ve yaklasık 1 senedir kalbimde ritim bozuklugu var ve ayda en az 1 kere kriz geciyorum 3 kere holter takıldı ve bir sürü ilaç kullandım en sonuncu holter sonuçlarımı size göstereyim ; 48 saatlik ekg holter takibiinde temel ritim sinüs olup sık supraventriküler taşikardi atakları , vev ve en uzunu 2117 ms olan pause ları ve cevapsız P leri mevcuttur . Cevap verirseniz çok mutlu olurum .

1 cevap
Cevaplar (1)

Elektrofizylojik çalışma yapılması gerekebilir kalbinizdeki ritim problemleri nedeniyle. Tabi ayrıntılı değerlendirme için hem holter sonuçlarınızı görmek hem de taşikardi esnasında varsa çekilen ekg leriniz görmek gerekecektir. Geçmiş olsun.

12 Mayıs 2013 02:22