KM
Soru Sahibi
10 Mart 2009 17:36

slm ben zor bir dönem geçiriyorum kendime göre sağlık ve özel ilişkileden

slm ben zor bir dönem geçiriyorum kendime göre sağlık ve özel ilişkileden ve maddi olarak bana nasıl bir tavsiyeniz olur sayğılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Veriğiniz bilgiler çok genel olmakla birlikte cevap aradığınız sorunlarınız çok kapsamlı. Bu sınırlı bilgiler ışığında size sağlıklı bir yol göstermek mümkün olamayacağı için bu konuda başvuruda bulunacağınız uzmana detaylı bilgiler vermenizi ve mümkünse bunu ulaşabileceğiniz en yakın uzman ile yüzyüze gerçekleştireceğiniz seanslar vasıtası ile sistematik bir yola çözmenizi öneririm.

11 Mart 2009 12:37