SS
Soru Sahibi
19 Temmuz 2011 23:07

Selam Yalcin Erdin bey.Benim ismim Saida. Azeriyim. 23 yasim var. Kendimi b

Selam Yalcin Erdin bey.Benim ismim Saida. Azeriyim. 23 yasim var. Kendimi bildim bileli dislerim sari renktedir. Doktora gitdim, Doktor bunun dogustan oldugunu caresi olmadigini dedi. ne yapa bilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar saida hanım. diş beyazlatmayla sarı dişlerinize çözüm bulmanız mümkün. diş hekiminize danışarak diş beyazlatma yaptırabilirsiniz. iyi günler.

20 Temmuz 2011 13:45