DE
Soru Sahibi
10 Ağustos 2011 11:35

merhaba öndişlerim protezdi şimdi ikisi çekildi iki de çekilecek implant aş

merhaba öndişlerim protezdi şimdi ikisi çekildi iki de çekilecek implant aşaması nekadar sürecek bi süreç sosyal hayatımı sanırım oldukça etkileyecek.Bilgilerinizi arz eder saygılarımı sunarım. Ekin

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba. geçmiş olsun. implant yerleştirildikten sonra markasına göre değişiklik göstermekle birlikte 2-4 ay arası bir bekleme süresi gerekir. ön dişleriniz olduğu için estetik problem yaşamamanız için doktorunuz size geçici protezler yapacaktır. bunun dışında sosyal hayatınızda bi sorun yaşanmaz. ilk hafta biraz ağrı ve şişlik olabilir ama bu durum da ilaçlarla kontrol ltına alınabilir. şimdiden geçmiş olsun. iyi günler.

10 Ağustos 2011 12:40