1 Ağustos 2011 18:20

İyi Günler Hocam.. 22 yaşındayım Sağ 20 Lik dişimin Eti iLk defa şişti Ufak

İyi Günler Hocam.. 22 yaşındayım Sağ 20 Lik dişimin Eti iLk defa şişti Ufaktan Bir ağrı Veriyor Yemek Yemekde Aşırı Zorlanıyorum Ve Tam dişin aLtında yani Çenemde Ete Dokunduğumda içerde Bir Torbacık Var gibi Herhangi Bir ilaç Önerirmisiniz Yoksa Hemen doktoramı Gitmem gerekir Yada kendim Geçirebileceğim Bi yöntem warmı Çünki Ağrı cidden Yükselmeye Başladı ... Şimdiden Tşkler Hocam KoLay geLsin..

1 cevap
Cevaplar (1)

muhtemelen 20 yaş dişi bölgeniz enfekte olmuş olabilir. ama bir diş hekimine danışmadan ilaç almamanızı öneririm. bir an önce bir diş hekimine giderseniz gereken tedaviyi uygulayacaktır. geçmiş olsun.

2 Ağustos 2011 14:52