AS
Soru Sahibi
2 Ağustos 2011 13:15

merhaba doktor bey.kardeşimle ilgili bir sorun hakkında size danışmak ist

merhaba doktor bey.kardeşimle ilgili bir sorun hakkında size danışmak istedim.Ağzındaki bütün dişlerin sıradan ağrıdığını söylüyor.henüz bir doktora gitmedik.önce sizin fikrinizi alabilirmiyiz.iltihap olabilir mi.şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

iyi günler. böyle bir duruma görmeden cevap vermek doğru olmaz. muhtemelen dişeti problemi olabilir. ama mutlaka bir diş hekiminin görmesinde yarar var. geçmiş olsun.

2 Ağustos 2011 14:54