KA
Soru Sahibi
2 Temmuz 2009 18:03

SAYIN DOKTORUM SORDUGUM SORUNUN CEVAPINI VERDİGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM G

SAYIN DOKTORUM SORDUGUM SORUNUN CEVAPINI VERDİGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM GİDİSATI NASIL TAKİP EDİLMELİDİR DOKTORUN DEDİGİNE GÖRE İGLEŞMESİ %5 GİBİ DÜŞÜK BİR ORANMIŞ HASTALIK TAN TAM 3 AY SONRA FARK EDİLDİ VE DOKTOR BİR MEDİKALCIDEN ALET SİPARİS ETTİ ARASINDE DEMİR VAR KUŞAK GİBİ SİZCE İGİLEŞEKMİ HASTALIGIN TEDAVİSİ VAR DEMİŞTİNİZ TEDAVİSİ NEDİR MÜMKÜNSE

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. H. Yener ERKEN
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayin Kekulluoglu Gidisati filmlerle takip edilmelir siniflamasi yapilip ona gore takip edilmelidir. Takilacak alet kullanilabilir. Hastaligin tedavisi cerrahi olabilir yakip olabilir ya da o verilen aletin kullanimi olabilir. Bu tedavi hastaligi durdurmaya degil olusturabilecegi hasralari en aza indirmeye yoneliktir. Gecmis olsun.

5 Temmuz 2009 17:42