DE
Soru Sahibi
7 Aralık 2009 13:19

sayın hocam merhaba ben izmir den engin.benim diz ve ayak bileklerimde kron

sayın hocam merhaba ben izmir den engin.benim diz ve ayak bileklerimde kronikleşmiş problemlerim var.on onbeş gündür sol dizim deki problem iyice arttı derken sağ ayak bileğim dün sabah kalktığımda neredeyse yürüyemiyordum gün içinde ısındıkça bileğim yavaş yavaş düzeldi.dizlerime gelince beş on dakika hareketsiz kaldığım zaman dizlerimde tutukluk oluyor ve parmaklarımızı kütlettiğimiz gibi ben dizlerimi sağa sola çevirip kütletiyorum ve ondan sonra dizlerim rahatlamaya başlıyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. H. Yener ERKEN
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Duran öncelikle şikayetleriniz romatolojik olabilir diye düşünüyorum. Öncelikle bir romatoloğa görünmeniz faydalı olur kanaatindeyim. Geçmiş olsun

10 Aralık 2009 14:19