KE
Soru Sahibi
27 Kasım 2007 01:32

sayın doktorum benim 7aylık bebegimvar 6ay annesütü aldı şuan mamayla besle

sayın doktorum benim 7aylık bebegimvar 6ay annesütü aldı şuan mamayla besleniyor çalişanbayanım bebeğime bebelak ,milüpa,nın hazır sebze çorbaları meyve pürelerini veriyorum hepsi organikmiş sizce sağlıklımı yoksa evdemi yapayım aradakaldım oğluma nezaman bizim yediğimiz yiyeceklerden verebilirim iştempom çokyoğun olduğundan ona özel yemek yapamıyorum amabu mamalar sakıncalıysa napar yapar kendim yapmaya çalışırım sorumu hemen yanıtlarsanız minnettar kalırım saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Figen Öksel Özgönül
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Çalışan anne olmak zordur. Eğer evde hazırlayamıyorsanız bu mamaları kullanmanızda hiçbir sakınca yok ancak paketin üstündeki son kullanma tarihine daima bakın, mamaları buzdolabında saklayın ve bebeğe vermeden önce ayrı bir çay kaşığı ile mutlaka tadın. Saygılarımla

4 Aralık 2007 23:52