KK
Soru Sahibi
16 Eylül 2008 10:30

sayın doktor bey 24 yaşındayım kasım ayında kazandığım sözleşmeli subaylık

sayın doktor bey 24 yaşındayım kasım ayında kazandığım sözleşmeli subaylık için askeri hastaneden (ankara mevkii asker hastanesi) askeri öğrenci olur raporu almam gerekiyor yanlız doktor bey ben bundan 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra bende kabızlık başladı dışkılama yaparken adeta anüsüm parçalanır gibi oluyordu kan geldi birkaç kez, doktora gitmedim sadece 2 ay sürmüştü acısı 10 yıldır hiç ağrı sızı yok fissülün iii durmda askeri hastaneden rapor alamamaktan korkuyorum saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sizin tarif ettiğiniz rahatsızlık kronik anal fissür ile uyumlu. bu rahatsızlığınız asker olmanızla hiç bir ilgisi yok. sorun oluşturmaz. mesleğinizde başarılar. prof. dr. nusret akyürek gazi üniversitesi tıp fakültesi genel cerrahi ad

21 Eylül 2008 16:18