ÖG
Soru Sahibi
6 Mayıs 2009 12:40

hocam sizi tanıdık insanlar tavsiyesi ile aradım.rektum ca ile ilgi alanını

hocam sizi tanıdık insanlar tavsiyesi ile aradım.rektum ca ile ilgi alanınıza giriyormu.ameliyat olması gerek ışın gördü.teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Hastalığınızın detayları konusunda bilgi sahibi olmak isterim. Eğer müsaitseniz Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD'da size daha yardımcı olabilirim. Geçmiş olsun dileklerimle. Prof. Dr. Nusret Akyürek Telefon:*** *** ** 29- *** *** **

7 Mayıs 2009 08:46