KN
Soru Sahibi
11 Aralık 2009 11:49

Sevgili hocam sizi TRT1 sabiha hanımın prog. izledim.100 kg civarında 1 çoc

Sevgili hocam sizi TRT1 sabiha hanımın prog. izledim.100 kg civarında 1 çocuk annesiyim 2 yıl önce halsizlik şikayetiyle doktora gittim karaciğerimde yağlanma,yüksek tansiyon ,yüksek oranda kolestrolüm çıktı.2 yıldır zayıflamaya çalışıyorum diyetisyenlerede gitmeme rahmen bi türlü başaramadım ve bu bende ruhsal anlamdada çöküşler yaşatıyo.eşime ve oğluma karşıda devamlı sinirliyim.aldığım kilolarla hayatım kabusa döndü.Gastrit bypass hameliyat olmak istiyorum.SSK VAR NE OLUR YARDIMCI BANA OLUN!!

1 cevap
Cevaplar (1)

Nebahat hanım size obesite tedavi protokolleri içerisinde yardımcı olkmak isterim. G azi üniversitesine gelirseniz yardımcı olurum. Telefon *** *** ** size randevu verilir. yada salı-perşembe saat 10 gelmeniz uygun. mail adresim nusreta@gazi.edu.tr görüşmek üzere.

14 Aralık 2009 14:18