ds
Soru Sahibi
24 Haziran 2012 02:38

saç kıran

selamlar. hocam, yakın zamanda başımın arka bölgesinde, ense üstünde, parmak ucu büyüklüğünde saç dökülmeleri olduğunu farkettim. sanırım saç kıran. daha önce de böyle bir problemle karşılaşmıştım. o zamanlar kendi kendine tekrardan saç çıkmıştı ama sancılı bir dönemdi. sizden ricam; öncelikli olarak bana ne önerirsiniz. bu hastalığın en çabuk tedavi yöntemi nedir? ayrıca televizyonlarda veya internet sitelerinde ibrahim gökçek adındaki şahsın uygulamaları ne derece sağlıklı ve etkili? sorularına cevap vermedizdir. saygılar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sayın ilgili, Eğer şikayetiniz a.areata ise,saçın açılan bölümlerine özel iğneler yapıyoruz.Fakat kesin teşhis ve tedaviniz için, muayeneniz gerekiyor.Daha fazla bilgi için sabahları beni cepten arayabilirsiniz. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu (Cildiye Müt.) Cep tel:*** *** ** 11 ( Sabahları 9-11 arası arayabilirsiniz)

22 Eylül 2012 13:59