an
Soru Sahibi
5 Kasım 2012 18:30

miyelin kılıfı

merhaba hocam benim 2 yaşında oğlum var mr çektirdik miyelin kılıfının olmadığı söylendi tedavisi yokmuş acaba siz yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Nilüfer hanım Durumla ilgli bir çocuk nörolojisi uzmanı size yardımcı olacaktır.Alternatif tedavileri ek olarak kullanabilirsiniz ama öncelikli olarak çocuk nörolojisi takibinde olmalıdır.Alternatif tedavilerden homeopati öneririm.İnternetten araştırıp size yakın bir homeopati doktoru bulabilirsiniz.Acil şifalar dilerim.

14 Kasım 2012 10:05